Denizbank Bayram Kredisi 100 TL’den Başlayan Taksitlerle Kurban Bayramı Kredi Kampanyası

Denizbank Bayram Kredisi kampanyalarından bir yenisini 2011 Kurban Bayramı için başlattı. 100 TL’den başlayan taksitlerle kredi kullanmanın mümkün olduğu kampanya Bayram Kredileri kampanyaları arasında ön plana çıkıyor.

Denizbank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? Cepten Başvuru Numarası Kaç? Denizbank Kurban Bayramı Kredisi başvurusu yapmak çok kolay. KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numarasını 3280’e göndermek kredi başvurusu yapmak için yeterli.

Formalitesiz ve evraksız olarak kullanılabilen Denizbank bireysel kredileri için cepten başvuru yapanların kredi cevapları 5 dakika içinde cep telefonlarına gönderiliyor. Başvurularda gelir belgesi istenmiyor. Sadece nüfus cüzdanıyla birlikte bir fatura ya da ikametgah belgesi getirmek yeterli oluyor. Başvuru formunun doldurulması gibi formalitelerle uğraşılmıyor.

Denizbank bireysel kredi ile 15.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Cep telefonu ile apılan kredi başvurularında başvuru olumlu sonuçlanırsa kullanılabilecek kredi limiti ve vadesi cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderiliyor. Bundan sonra kimlik belgesi ve bir fatura ya da yerleşim belgesiyle Denizbank şubelerine uğramak başvuru işlemlerini tamamlamak için yeterli oluyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Denizbank Bayram Kredisi 100 TL’den Başlayan Taksitlerle Kurban Bayramı Kredi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
2011 Bayrama Özel Kredi Kampanyaları Ekim Ayında Bayram Kredisi Veren Bankalar

2011 Bayram Kredisi Kampanyaları ile Kurban Bayramı İçin Hangi Bankalar Kredi Veriyor? 2011 yılı Kurban Bayramı öncesi bankalar Bayram Kredisi...

Kapat