Akbank Cep Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Akbank Cep Kredi nedir? Hangi krediler için cepten kredi başvurusu yapılabilir? Akbank Cep Kredi cep telefonundan başvuru imkanı olan bir kredi türü. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi için başvurular Cep Kredi ile yapılabiliyor.

Kredi başvurusundan sonra ne oluyor? Kredi cevabı ne zaman geliyor? Akbank Cep Kredi ile yapılan kredi başvurusunun cevabı anında cep telefonuna geliyor.

Hangi numaradan Cep Kredi başvurusu yapılıyor? Ev telefonundan kredi başvurusu yapılıyor mu? Hem cep telefonu, hem de evde ya da işyerinde kullanılan sabit hatlardan Cep Kredi başvurusu yapılıyor. Kredi başvurusu için aranması gereken numara 444 00 11. Bu numarayı arayanlar gerekli bilgileri girerek kredi sonucunu hemen öğreniyorlar.

Cep Kredi başvurusu için Akbank müşterisi olmak mı gerekiyor? Akbank müşterisi olmayanlar da Cep Kredi ile kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Başvuru sırasında hangi bilgiler isteniyor? Cep Kredi başvurusunda Vatandaşlık Numarasının tuşlanması isteniyor. Başvuru sırasında alınamk istenen kredi tipi (ihtiyaç, konut, taşıt gibi), kredi tutarı (5.000 TL, 10.000 TL gibi) ve vadesi (36 ay, 24 ay gibi) soruluyor.

Herkes kredi başvurusu yapablir mi? TC vatandaşı olan, 18 yaşının üzerinde, ücretli ya da serbest meslek sahibi olarak çalışan herkes Cep Kredi ile kredi başvurusu yapabiliyor.

Cep Kredi başvuru sonucu nası öğreniliyor? Banka kredi sonucunu bildiriyor mu? Kredi başvurusu kabul edildi ise, başvuru sonucu cep telefonu aranarak ya da SMS ile bildiriliyor.

Başvuru kabul edilmez ya da eksik bilgi olduğu saptanırsa başvuru sahibinin yeniden araması gerektiği SMS ile bildiriliyor.

Kredi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir? Cep Kredi başvurusu için gerekli belgeler kredi tipine göre değişiyor. İhtiyaç Kredisi için başvuranlardan kimlikleri ve TC Vatandaşlık Numarası isteniyor. Taşıt Kredisi başvurusunda kimlik TC Vatandaşlık Numarası ve kredi kullanılacak taşıtın proforma faturası istenen belgeleri oluşturuyor. Konut Kredisi için başvuranlardan kimlik, TC Vatandaşlık Numarası ve kredi kullanılacak konutun tapusu isteniyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank Cep Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Sonbahar Güz Kredi Kampanyası ile Ekim Kasım Aralık Kredileri

Halk Bankası Sonbahar Kredisi Nedir? Halkbank Güz Tarifesi İhtiyaç Kredileri ile Sonbahar aylarında kredi vermeyi sürdürüyor. Eylül, Ekim, Kasım ve...

Kapat