Akbank Bayram Öncesi Kredi Kampanyası ile 60 Ay Vadeli 30.000 TL Limitli Kredi

Akbank Kurban Bayramı öncesi düzenlediği kredi kampanyası ile 60 ay vadeli olarak 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Kredi taksitlerinin düşük olduğu kredi kampanyası Ekim ayı boyunca devam ediyor.

Akbank Ekim ayı kredi kampanyası ile Bayram öncesi tüm masraflar ve ihtiyaçlar için kredi kullanmak mümkün oluyor. Akbank’ın kredi kampanyası 60 ay vadeye kadar ve 30.000 TL limitli olarak sunuluyor. Tüm nakit ihityaçlar için kullanılabilecek kredi imkanı sağlayan kampanyanın faiz oranları % 1,19’dan başlıyor. Kampanyada sadece 259 TL dosya masrafı ile ihtiyaç kredinizi hemen kullanmak mümkün. Kredi kampanyası ile Bayram öncesi 60 ay vadeli 10.000 TL kredi kullananlar ayda 251 TL taksit ödüyorlar. 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi alanların aylık taksit tutarları 357 TL olurken, 24 ay vadeli olarak 10.000 TL çekenler ayda 495 TL ödeme yapıyorlar.

Akbank Ekim ayı kredi kampanyasının taksit ödemeleri Şubat 2012 tarihinde başlıyor. Ertelemeli kredi seçeneği ile şimdi kredi kullananlar taksit ödemelerini 3 ay erteliyorlar. Taksit ödemelerinin gelecek yıl yapılacak olması büyük bir avantaj yaratıyor.

Akbank kredileri Sonbahar aylarında da fırsatlar ve avantajlı ödeme koşulları sunmaya devam ediyor. İhtiyaç kredisinin yanı sıra konut ve taşıt kredilerinde de uygun kredi taksitleri, erteleme fırsatları ve uzun vadelerle cazip ödeme olanakları sunuluyor.

Tags : ,

One thought on “Akbank Bayram Öncesi Kredi Kampanyası ile 60 Ay Vadeli 30.000 TL Limitli Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Gurbetçiye Konut Kredisi Türkiye’de Ev Almak İsteyenler İçin Garanti’den

Yurtdışında yaşayan ve Türkiye'de ev almak isteyenler için kredi veren banka var mı? Türk bankaları gurbetçilere konut kredisi veriyor mu?...

Kapat