Akbank Axess Kart ile 24 Ay Taksitli Avans 0.39 Faizle ATMlerden Çekilebiliyor

Axess Taksitli Avans Kampanyası Nedir? Kimler Axess ile Taksitli Avans Kullanabilir? Axess kredi kartı sahipleri acil nakit ihtiyaçları için 24 ay taksitle Taksitli Avans kullanabiliyorlar. Ekim ayı boyunca devam edecek kampanyanın faiz oranı aylık % 0.39. Axess Taksitli Avans kampanyası ile işlem başına en az 200 TL, en fazla 15.000 TL avans çekilebiliyor. Kullanılan Taksitli Avans’ın işlem ücreti ise % 5 ve ilk ekstreye yansıtılıyor.

Akbank Axess ile Nerelerden Taksitli Avans Çekiliyor? Axess kart sahipleri Akbank şubelerinden, Akbank ATM ve BTM’lerinden, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesinden, Akbank Bireysel İnternet Şubesinden, 444 00 11 nolu Cep Kredi aracılığıyla kullanılabiliyor. Dileyenler TA yazarak 3155’e gönderirlerse Akbank yetkilileri kendilerini arıyor. Tüm cep telefonu opertörlerinin aboneleri 3155’e mesaj gönderebiliyorlar.

Taksitli Avans Kullanım Limtileri Nedir? Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL, en fazla 15.000 TL tutarında kullanılabiliyor. Akbank ATM / BTM’lerinden Taksitli Avans kullananlar ise tek seferde 1.500 TL’ye kadar Taksitli Avans çekebiliyorlar.

Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı kredi kartına tanılanmış olan kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlı. Tek işlem limitinin yanısıra günlük işlem limitini aşmayan tutarlarda Taksitli Avans çekilebiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank Axess Kart ile 24 Ay Taksitli Avans 0.39 Faizle ATMlerden Çekilebiliyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Bayram Kredisi Kampanyası ile 5 Bin 10 Bin ve 30 Bin TL

Şekerbank 2011 Kurban Bayramı Kredi Kampanyası ile Kurban Bayramı öncesi nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi seçenekleri sunuyor. Kampanya kapsamında 60...

Kapat