Akbank 125 TL Taksitle 5000 TL Kredi 2012 Ödemeli Ekim Ayı Başvurusu Nereye Yapılıyor

Akbank Sonbahar kredi kampanyası koşulları nedir? Ne kadar taksitle ne kadar kredi kullanılıyor? Akbank Ekim ayı kredi kampanyası ile ayda 125 TL taksitle 5.000 TL kredi kullandırıyor. Akbank’ın Ekim ayına özel Sonbahar fırsatından yararlananlar kredi geri ödemelerine 2012 yılında başlıyorlar. Gelecek yıl başlayan ödemelerle, düşük kredi taksitleriyle Akbank’ın yeni kredisi cazip koşullarlarla sunuluyor.

İhtiyaçları düşünen Akbank kredi taksitlerini düşürdü. Akbank müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına özel ihtiyaç kredisi fırsatlarını Ekim ayında da sürdürüyor.

Akbank’ın düşük taksitli kredisinin maksimum limiti ne kadar? Akbank’ın Ekim ayına özel kredi kampanyası ile 30.000 TL’ye kadar tüm nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak mümkün. 5.000 Tl kredi kullananlar ayda 125 TL kredi taksidi ödüyorlar. Kredi kampanyasının faiz oranı % 1,19’dan başlıyor ve sadece 259 TL dosya masrafı ile ihtiyaç kredisini hemen kullanmak mümkün.

Akbank Ekim ayı kredi kampanyasının erteleme fırsatı var mı? Akbank kredi kampanyasıyla ihtiyaç kredisi kullanlar dilerlerse taksit ödemelerini 3 ay erteleyebiliyorlar. Ekim ayında kredi kullananlarını taksit ödemeleri Şubat 2012’de başlıyor.

Akbank’ın düşük taksitli kredi başvurusu nasıl yapılıyor? Akbank’tan kredi almak için zaman kaybetmeden Akbank şubesine uğramak yeterli.

Akbank Sonbahar Kredisi için son başvuru tarihi nedir? Akbank’ın Sonbahar Kredisi başvurusu için son tarih 31 Ekim 2011.

Tags : , , , , , , ,

5 thoughts on “Akbank 125 TL Taksitle 5000 TL Kredi 2012 Ödemeli Ekim Ayı Başvurusu Nereye Yapılıyor”

  1. 5000 tl çekmek için ne gibi güvenilir şeyler istiyosunuz sigortalı kefil mesela

  2. gercekden ıhtıyacı olan ınsana kredı vermesler parası olana kıredı verırler

  3. 5000lıra kadar kredi çekmek istiyorum bu konuyla ilgili beni ararsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Sanal Kart Nedir? Sanal Kart ile İnternet Üzerinden Güvenli Alışveriş

Denizbank Sanal Kart Nedir? Denizbank Sanal Kart ile İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapmak mümkün mü? DenizBank Sanal Kart neden internet...

Kapat