2011 Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları Garanti Halkbank İş Bankası

2011 Kurban Bayramı Kredisi Kampanyaları başladı mı? Hangi bankalar Bayram Kredisi veriyor? Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm bankaların Kurban Bayramı Kredisi kampanyaları düzenlemeleri bekleniyor. İlk kampanyaları yapanlar Garanti Bankası, İş Bankası ve Halk Bankası oldu.

Garanti Bayram Kredisi ne sunuyor? Garanti Bankası Kurban Bayramı’na özel düzenlediği Bayramlık Kredi kampanyası ile , yüzde 0,59 faizle 5.000 lira tutarında ve 200 lira ile başlayan taksitlerle 10 bin lira tutarında Bayramlık Kredi kullandırıyor. Kampanya Garanti Bankası’nın “Tam Destek” kredi kampanyaları kapsamında yürütülüyor. Kurban Bayramı’na özel Bayramlık Kredi ile en fazia 50 bin liraya kadar kredi kullanmak mümkün. Bayramlık Kredi vadeleri 60 aya varıyor. Düşük taksitli kredi kampanyası kapsamında dosya masrafsız kredi seçeneği, kredi almadan önce danışmanlık desteği, kredi ödeme sürecinde kredi miktarını artırma, taksitleri azaltma veya erteleme, kredi ödemesinin sona ermesinin ardından kredi yenileme ve eski müşteri indirimi fırsatlar sunuluyor.

Halkbank Kurban Bayramı Kredisi nasıl? Halkbank kurban bayramı için bu yıl da geleneksel “erken gelen bayram kredisi”ni kullanıma sundu. Halkbank’ın Bayram Kredisi kampanyası ile 15 bin liraya kadar aylık yüzde 1,19’dan başlayan faiz oranı ile kredi kullanılabiliyor. Halkbank Geleneksel Bayram Kredisi 48 aya varan vadelerle ve 2 ay erteleme seçeneği ile veriliyor. Kredi seçenekleri arasında artan ve azalan taksitli ödeme, taksit tutarlarını kredi kullanıcısının belirlemesi gibi olanaklar var. Kredi başvurusu 11 Kasım 2011 tarihine kadar yapılıyor.

İş Bankası’nın Bayram Kredisi Kampanyası’nın koşulları nedir? Türkiye İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası ile aylık % 0,70 faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullanabiliyor. İş Bankası Bayram Kredisi vade süresi ise 12 ay. Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi’nden ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emekliler yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 30.000 TL’ye kadar, 60 ay vadeli, aylık % 1,35 faiz oranlı nakit kredi kullanmak da mümkün oluyor. Başvurular 4 Kasım 2011 tarihine kadar yapılabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “2011 Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları Garanti Halkbank İş Bankası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bayram Kredisi Düşük Taksitli Tam Destek Kurban Bayramı Kredisi

Garanti Bayram Kredisi nedir? Garanti Bayram Kredileri Garanti Bankası'nın Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı öncesinde kullandırdığı Bayramlık Kredilere verilen isim....

Kapat