Süper Kredi Yapı Kredi’den Günde 6 TL’ye 6.000 TL Bireysel Yaz 4411’e Gönder

Yapı Kredi Süper Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? Süper Kredi Başvuru SMS Numarası Ne? Yapı Kredi günde 6 TL ile 6.000 TL Süper Kredi veriyor. Krediden yararlanmak için Bireysel yazıp 4411 numaralı kredi başvuru hattına göndermek yeterli oluyor.

Yapı Kredi Bankası Süper Kredi Kaç Ay Taksitle Veriliyor? Yapı Kredi Bankası Süper Kredi 36 ay taksitle kullanılabiliyor. Kredi geri ödemesi 3 yıl vade ile yapılmış oluyor.

6.000 TL Süper Kredi Alanlar Ne Kadar Taksit Ödüyorlar? Yapı Kredi Bankası Süper Kredi Kampanyası ile 6.000 TL Süper Kredi kullananlar günlük 6 TL’ye denk gelen miktarda taksit ödemesi yapıyorlar.

Yapı Kredi Süper Kredi’nin Başvuru SMS No’su Kaç? Ne Yazarak Nereye Göndermek Gerekiyor? Yapı Kredi Bankası Süper Kredi Cep Telefonu SMS Başvuru Hattının Numarası 4411. Süper Kredi başvurusu yapmak için 4411 numaralı başvuru hattına SMS göndermek gerekiyor. SMS mesajına Bireysel yazmak yeterli oluyor. Bireysel yazıp 4411 no’ya SMS ile kısa mesaj göndererek Süper Kredi başvurusu yapılıyor.

Krediyi Almak İçin Hangi Belgeler Gerekiyor? Yapı Kredi Bankası bireysel kredilerinde ön başvuru onayı alanlar gelir belgelerinin fotokopisi, nüfus kağıtlarının fotokopisi ve ikametgahlarını gösteren belge ya da faturanın fotokopisi ile Yapı Kredi şubelerine müracaat etmeleri gerekiyor.

Tags : , ,

2 thoughts on “Süper Kredi Yapı Kredi’den Günde 6 TL’ye 6.000 TL Bireysel Yaz 4411’e Gönder”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
PTT Kart Nedir? ATM’den Nakit Avans Çekme ve Hesapta Para Yokken Kredi İmkanı

PTT Kart Nedir? Denizbank İşbirliği Ne Getirdi? Bugüne kadar genellikle emekli maaşlarının ve aylıkların çekilmesi için kullanılan PTT Kart yeni...

Kapat