TEB Tek SMS ile Kredi TC Kimlik Numarası ile Pratik Kredi 4466

TEB tek SMS ile kredi başvurusu imkanı sunuyor. TC Kimlik Numarasını yazıp 4466 numaralı SMS hattına kısa mesaj göndererek TEB Pratik Kredi başvurusu yapılabiliyor. TEB Pratk Kredi başvurularının sonuçları çok kısa bir sürede sonuçlandırılıyor. Başvuru yanıtları cep telefonuna kısa mesaj olarak geliyor.

Kimler TEB Tek SMS ile Pratik Kredi başvurusu yapabilir? TEB’e SMS göndererek kredi başvurusu yapmak için TEB müşterisi omak gerekmiyor. TEB müşterisi olmayanlar da tek SMS ile Pratik Kredi başvurusu yapabiliyorlar.

TEB Tek SMS ile Pratik Kredi başvurusu nasıl yapılır? TEB Tek SMS ile Pratik Kredi başvurusu SMS no’su nedir? Kredinin başvurusu cep telefonundan kimlik numarasının SMS ile başvuru hattı numarsına gönderilmesi ile gerçekleşiyor. TEB Tek SMS ile Pratik Kredi başvuru SMS numarası 4466.

SMS başvurusunun yanısıra TEB internet sitesinden de kredi başvurusu yapmak mümkün. TEB Pratik Kredi başvurusunu TEB web sitesinden yapmak için T.C. kimlik numarası, Cep telefonu ve E-posta adresi istenen kısa formu doldurup göndermek gerekiyor. TEB Tek SMS ile Pratik Kredi başvurusunun sonucu kısa sürede cep telefonuna SMS kısa mesaj olarak geliyor.

TEB Pratik Kredi başvurusu ayrıca TEB İnternet Şubesi, TEB ATM’leri ve TEB’in 444 0 666 numaralı Telefon Şubesi kanallarını kullanarak da yapılabiliyor.

TEB Tek SMS ile Pratik Kredi başvurusu kabul edilirse krediyi almak için hangi belgeler gerekiyor? TEB Tek SMS ile Pratik Kredi başvurusuna olumlu yanıt lınması durumunda bankaca şu belgeler isteniyor:Nüfus Cüzdanı veya ehliyet fotokopisi, Adres Belgesi (Krediyi kullanacak kişi adına düzenlenmiş ikametgah belgesi veya son 3 ay içerisinde düzenlenmiş fatura).

Tags : , , , , ,

One thought on “TEB Tek SMS ile Kredi TC Kimlik Numarası ile Pratik Kredi 4466”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Eylül Ayı Kredi Kampanyası 2012 Ocak Ödemeli

Sonbaharın gelmesiyle mevsimsel kredi kampanyalarına ağırlık veren Akbank Eylül Kredi Kampanyası çerçevesinde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuluyor. Akbank Eylül...

Kapat