TEB Pratik Kredi TC Kimlik No ile SMS Mesajla Başvuru İmkanı

Cep telefonundan TC Kimlik Numarasını yazıp 4466’ya SMS ile mesaj gönderenler anında TEB Pratik Kredi başvurusu yapmış oluyorlar. Kredi cevapları çok kısa bir sürede cep telefonunuza mesaj olarak gönderiliyor. TEB müşterisi olsun ya da olmasın dileyen herkes cep telefonundan Pratik Kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Dileyenler cep telefonunun yanısıra TEB internet sitesinden TEB Pratik Kredi başvurusunu gerçekleştiriyorlar. İnternetten başvuru yapmak için T.C. kimlik numarası, Cep telefonu ve E-posta adresi istenen kısa formu doldurup göndermek yeterli oluyor. Kredi başvuru sonucu cep telefonuna gönderiliyor.

TEB Pratik Kredi başvuru yapmak için banka şubelerine gitme derdini ortadan kaldırıyor. Cep telefonunundan kısa mesajla sadece TC Kimlik numarasını 4466 nolu TEB kredi başvuru hattına gönderenler TEB Pratik Kredi için anında başvuru yapmış oluyorlar. Pratik ve hızlı başvurunun ardından kredi başvurusu sonucu hemen cep telefonuna kısa mesaj olarak geliyor.

TEB Pratik Kredi başvurusu cep telefonu ve internetin yanısıra TEB İnternet Şubesi, TEB ATM’leri ve TEB’in 444 0 666 numaralı Telefon Şubesi aracılığıyla da pratik ve zahmetsiz olarak yapılabiliyor.

Kredi başvurusunun olumlu sonuçlandırılmasının ardından krediyi kullanmak TEB’e ulaştırılması gereken belgeler ise şunlar: Nüfus Cüzdanı veya ehliyet fotokopisi, Adres Belgesi (İkametgah Belgesi veya son 3 ay içerisinde düzenlenmiş isme kayıtlı fatura)

Tags : ,

5 thoughts on “TEB Pratik Kredi TC Kimlik No ile SMS Mesajla Başvuru İmkanı”

  1. hem eskı kredilerimin kapatılması için tek kredim olsun diye hem de bayram ihtiyacım olduğu için başvuru yaptım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Alışverişten Anlayan Sarışın 100 TL Puan Vakıfbank World Card’da

Alışverişten anlayan sarışın Vakıfbank Worldcard ile alışveriş yapanlar 100 TL World Puan kazanıyorlar. VakıfBank Worldcard kullanıcıları tek işlemde yaptıkları 100...

Kapat