PTT Kart Nedir? ATM’den Nakit Avans Çekme ve Hesapta Para Yokken Kredi İmkanı

PTT Kart Nedir? Denizbank İşbirliği Ne Getirdi? Bugüne kadar genellikle emekli maaşlarının ve aylıkların çekilmesi için kullanılan PTT Kart yeni bir nitelik kazandı. Denizbank ve PTT işbirliği sonucu PTT Kart tüm banka ATM’lerinde kullanılabilecek ortak banka kartına dönüştü. Kart ile tüm ATM’lerden nakit çekim işlemi yapılabiliyor ve alışveriş yapılabiliyor. Denizbank PTT kartı ile kart sahipleri hesaplarında yeterli para olmasa bile kredi kullanabilecekler. PTT Kredili Hesap ile acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak mümkün hale geldi.

PTT Kart ile Nakit Avans Çekimi Nasıl Yapılıyor? PTT Kart ile Alışveriş İmkanı Var mı? Denizbank ve PTT’nin işbirliği ile PTT’den emekli maaşı ve aylık alanlarla birlikte yaklaşık 4 milyon PTT kart kullanıcısı Denizbank ATM’lerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. Aynı şekilde Denizbank müşterileri de PTT ATM’lerinden yararlanacaklar. Denizbank PTT Kart sahipleri yurtiçinde ve yurtdışında tüm ATM’lerden para çekebilecek ve alışveriş yapabilecek. Kredili hesap sayesinde hesapta para olmasa bile nakit çekimi yapılabilecek.

PTT Kart Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılıyor? PTT Kart ve PTT Kredili Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) için başvuruda bulunmak isteyenler Türkiye’deki herhangi bir PTT şubesinden ya da acenteler dahil Türkiye genelindeki tüm PTT işyerlerinden başvuru yapabiliyorlar.

PTT Kart’a başvuru yapanlar aralarında bir dairenin de bulunduğu çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalıyorlar.

Tags : , , ,

62 thoughts on “PTT Kart Nedir? ATM’den Nakit Avans Çekme ve Hesapta Para Yokken Kredi İmkanı”

  1. ptt kartlardan denizbank atm lerinden emekli maaşı çekilirse komisyon alınıyor..% 1 haberiniz ola…

  2. fatsadan bir zarf aps ile gönderdim bir hafta oldu istanbula gitmedi takip numarasını bir girdim baktım alıcı adresi benim yazdığım adresle hiç alakası yok karıştırmışlar

  3. ptt kart denizbank işbirligi komisyonsuz olan ptt kartları komisyonla tanıştı artık maaşları ptt ve denizbank atm lerinden çekenler %1 komisyon ödeyecek…

  4. anlamıyorum neden kredı cekemıyor bız engellıler bılgılendırın

  5. Başvuru yapmadığım halde adresime neden geldi bu kart? Artık istesen de istemesen de kredi kartı vari kartlar gönderiliyor mu adreslere?

  6. teşekkür ederim kredi kartı gibi kullanıyorum işimi görüyor

  7. Ben sgk emeklisiyim maaşımı 4 yıldır ptt bank tan alıyorum nedense ptt kart başvurusu yaptığım halde kartım gelmedi bu ay içerisinde de gelmezse değiştirip başka bankalarla çalışacağım…….

  8. Sgk emeklisiyim her ayın 21’inde maaş alıyorum PTT kartım var. Bu ay maaş alma günümün gelmesine ve paranın hesabımda gözükmesine rağmen paramı hesaptan çekemiyorum. 21.yy da dumanla mı haberleşiyorsunuz! Bahsettiğim PTT şubesi İstanbul /Çatalca şubesidir.Yetkililer gerekeni yapsınlar.

  9. PTT KARTIM VAR AMA BEN BU KARTLA 3 AYLIKLARI ALAMIYOM NEDEN GÜN GELDİNDE

  10. PTT KARTIM VAR AMA BEN BU KARTLA 3 AYLIKLARI ALAMIYORUM. NEDEN GÜN GELDİĞİNDE VE NASIL YAPABİLECEM VEZNEDEN ALIYORUZ. NASIL OLCAK. NEREYE BAS VURU OLCAK.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Masrafsız Aynı Gün Kredi ING Bank Kredi Butik 2012’de Öde

'ING Bank 2012'de Öde' masrafsız, aynı gün hesapta olan sonbahar kredisi ile önümüzdeki kışı dert etmeden kredi kullanmak mümkün. Fazla...

Kapat