Kamuya Özel Sarı Panjur Kamu Çalışanlarına Konut Kredisi Vakıfbank Kredileri

Kamu çalışanları için özel kredi imkanları sunan Vakıfbank kamuda çalışan personele özel koşullarla konut kredisi kullandırıyor. Kampanya kapsamında sadece kamu çalışanlarına özel oranlarla konut kredisi almak mümkün oluyor. Vakıfbank’ın kredi kampanyası ile 240 ay vadeye kadar mortgage alınabiliyor.

Vakıfbank’ın konut kredisi olan Sarı Panjur ile mortgage kullananlar 3 aya kadar taksit erteleme fırsatından yararlanabiliyorlar. Kamuluya özel kampanya ile kamu çalışanlarına kendilerine özel dosya masrafı oranlarıyla kredi kullanıyorlar.

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi’nden yararlanarak kredi kullanmak isteyenlerden talep edilen belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı veye sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi.

Gelir belgesi – Ücretlilerden maaşlarının üzerinde kısıtlama olmadığına dair kurum yazısı isteniyor.

İkametgah belgesi ya da kredi kullanacak kişi adına düzenlenmiş olan en son tarihli su, elektrik, doğalgaz, telefon, internet gibi abonelik gerektiren bir fatura.

Kat mülkiyeti ya da kat irtifakı tapusunun fotokopisi.

Varsa yapı kullanım izin belgesi.

Vakıfbank’ın internet sitesini ziyaret edenler Sarı Panjur hesaplama aracını kullanarak alınabilecek kredi tutarını, kredi taksitlerini ve kredi vadelerini hesaplayabiliyorlar. Aracı kullanmak için gelir bilgilerini, ödenmek istenen taksit tutarını, alınmak istenen kredi miktarını ya da istenen vadeyi girmek yeterli oluyor. Girilen bilgilere göre ödeme seçenekleri, taksit tutarları ve mümkün olan vadeler öğrenilebiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Kamuya Özel Sarı Panjur Kamu Çalışanlarına Konut Kredisi Vakıfbank Kredileri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Pratik Kredi TC Kimlik No ile SMS Mesajla Başvuru İmkanı

Cep telefonundan TC Kimlik Numarasını yazıp 4466’ya SMS ile mesaj gönderenler anında TEB Pratik Kredi başvurusu yapmış oluyorlar. Kredi cevapları...

Kapat