ING Bank Eylül Kredi Kampanyası Sonbahar Kredisi 2012 Ödemeli ve Masrafsız

ING Bank 2012’ye ertelemeli dosya masrafsız kredi kampanyasını başlattı. Bayramın sona ermesiyle birlikte Eylül ayı kredi kampanyaları çerçevesinde yeni kredi seçenekleri sunan ING Bank ayda 100 TL taksitle 5.000 TL ve 200 TL taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullandırıyor. 60 ay vadeye kadar kullanılabilen kredinin taksitleri 2012 yılına ertelenebiliyor. ING Bank’ın Sonbahar Kredisi kampanyası ile Kredi Butik ürünleri içerisinde değişik tutarlarda ve vadelerde kredi kullanmak mümkün.

Eylül ayı Kredi Kampanyası ile sonbahar kredi fıratlarından yararlanmak isteyenler kredilerini aynı gün içinde alıyorlar. ING Bank kredi başvurusu 1 gün içinde tamamlanarak kredi aynı gün içinde kullanıma hazır hale geliyor. ING Bank’tn kredi kullananlar aynı gün içinde kredi alabilirken dilerlerse ödemelerini 2012 yılında başlayacak şekilde düzenleyebiliyorlar.

ING Bank Sonbahar kredi kampanyasından yaralananlar dosya masrafı ödemiyorlar. Dosya masrafsız kredi şeklinde sunulan kredi seçeneklerinde aylık faiz oranı % 1.39 olarak uygulanıyor. 60 ay vadeli olarak kredi kullanlar ilk yıl 100 TL aylık taksit ödüyorlar. 2. yıl taksit ödemesi 117 TL, 3. yıl taksitleri 138 TL, 4. yıl taksit ödmeleri 161 TL olarak yapılıyor. Kredinin 5. yılındaki aylık taksit ödemeleri ise 189 TL olarak gerçekleştiriliyor.

ING Bank Sonbahar / Eylül Kredi Kampanyası başvurusu internet üzerinden online olarak yapılabiliyor. Bunun için ING Bank’ın Türkiye internet sitesini ziyaret etmek ve başvuru butonuna tıklayarak gerekli biligileri doldurup göndermek yeterli oluyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , ,

4 thoughts on “ING Bank Eylül Kredi Kampanyası Sonbahar Kredisi 2012 Ödemeli ve Masrafsız”

  1. merhaba ben ıng bank sonbahar masrafsız krediye basvurmak istiyoruz ne yapmamız gerekiyor bize en yakın sube zonguldak tan biz bu krediden yararlana biliyormuyuz sizden cvap bekliyorum

  2. merhaba ıng bank son bahar kampası kredisine 1 hafta önce bankadan başvurdum fakat kredimin onaylanıp onaylanmadını hiç bilmiyorum sizi arıyacağız dediler 1 haftadır telefon bekliyorum lütfen beni bilgilendirin olmassa diğer bankalara bakalım

  3. Değerli arkadaşlar, kimse cevap dönmemiş size ben yardımcı olayım.

    ING banka ait sitede ki başvuru formunu doldurup başvur dediğiniz de size hem mail ile hem de telefon ile geri dönüş yapılmaktadır.

    Selamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
100 TL Taksitle 5.000 TL 200 TL Taksitle 10.000 TL Kredi ING Bank

ING Bank 2012 ödemeli, dosya masrafsız yeni kredi kampanyası başlattı. ING Bank'tan 100 TL taksitle 5.000 TL, 200 TL taksitle...

Kapat