Her Derde Deva Cebimde Kredi ile Hayat Denizde Güzel SMS 3280 Kampanyası

Denizbank Cebimde Kredi ile masraf yok, kefil yok. Denizbank Cebimde Kredi ile 3280’e SMS gönderenler Deniz’in kredi fırsatlarını kaçırmıyorlar. Denizbank SMS kredi başvurusu çok pratik ve hızlı şekilde gerçekleşiyor. Deniz’in Cebimde Kredi kampanyasından yararlanarak Deniz’den kredi kullanmak için KREDİM yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasını 3280’e göndermek yeterli oluyor.

Denizbank Cebimde Kredi ile formalitesiz, evraksız, kefilsiz kredi kullanılabiliyor. 15.000 Lira limiti olan Cebimde Kredi ile anında kredi başvurusu yaparak hemen kredi kullanmak mümkün. Denizbank Cebimde Kredi’de kefil yok, evrak yok, beklemek yok, formalite yok.

Denizbank Cebimde Kredi başvurusu için gerekli olan SMS numarası 3280. Cebimde Kredi kullanmak isteyenler 3280’e kısa mesaj göndererek hemen başvuru yapabiliyorlar. Yapılması gereken tek şey KREDİM yazdıktan sonra boşluk bırakarak TC Kimlik NO’sunu yazıp 3280’e göndermek. Kredi başvuruları hemen sonuçlandırılarak kredi ön onayı cep telefonuna gönderiliyor. Kredi onay mesajı 5 dakika içinde başvuru yapılan cep telefonuna geliyor. Başvuru olumlu ise kullanabilecek kredi limiti ve vadesi cep telefona SMS mesajı olarak gönderiliyor.

Denizbank Cebimde Kredi ile 15.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Kredi geri ödemesi ise 36 ay vadeli olarak yapılabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Her Derde Deva Cebimde Kredi ile Hayat Denizde Güzel SMS 3280 Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ağaoğlu Projeleri 5 Yıl 0 Faiz Kampanyası Türkiye’nin Her Yerinden Başvuru

Tüm Ağaoğlu Projeleri'nde yeni kampanya ile 5 yıl 0 faiz olanağı sunuluyor. Tüm Türkiye'den kampanyaya katılmak için aranılması gereken telefon...

Kapat