Garanti Bonus Kart Başvurusu İnternetten 25 TL Bonus Kazandırıyor

Garanti Bankası Bonus Kart başvurusu için interneti tercih edenler 25 TL hoşgeldin bonusu kazanıyorlar. Kampanya kapsamında Garanti İnternet Şubesi’nden ya da Garanti Bankası internet sitesinden Bonus Card’a başvurarak kart başvurusu onaylananlar 25 TL bonus ile ödüllendiriliyorlar.

25 TL Bonus ne zaman karta yansıyor?

Bonus Card ile yapılan ilk alışveriş sonrası 25 TL bonus almaya hak kazanılıyor. Harcamanın tek ödemeli ya da taksitli olması 25 TL bonus kazanmaya engel olmuyor. Yapılan tek ödemeli ya da taksitli ilk alışveriş sonrası 25 TL hoşgeldin bonusu karta yansıtılıyor.

Hangi Bonus Kartlar kampanyaya dahil?

25 TL Bonus kampanyasına Bonus Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, GS Bonus, Fenerbahçe Bonus, BJK Bonus ve Bonus Trink’e yapılan yeni başvurular, yine bu kartlara yapılan ek kart başvuruları ve mevcut Bonus sahiplerinin yaptığı ikinci kart başvuruları dahil ediliyor.

Hangi Bonus Kartlar kampanyaya dahil değil?

25 TL hediye Bonus kampanyasına Flexi, Money Visa, Shop&Miles, American Express, Deniz Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Bonus Business, Altın Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen ve Garanti Ticari Kart başvuruları dahil değil.

Kazanılan hediye bonus nerede harcanabilir?

Kampanya ile kazanılan 25 TL hoşgeldin bonusu tüm Bonus üye işyerlerinde ypılacak bedava alışveriş ile kullanılabiliyor.

Tags : , , , , , , ,

One thought on “Garanti Bonus Kart Başvurusu İnternetten 25 TL Bonus Kazandırıyor”

  1. kredi kartına ihtiyacım var lazım oluyor arada yardımcı olursanız sevinirim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Emeklilere Borç Transfer Kredisi Günde 3.5 TL Taksitle Denizbank’ta

Denizbank'ın Emeklilere özel kredi borç transfer kredisi kampanyasıyla diğer bankalardaki kredi borçlarını Denizbank'a transfer edenler uzun vadelerden faydalanıyorlar. 60 aya...

Kapat