Garanti Bankası Avans Hesap Nedir, Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti Bankası’nın sunduğu Avans Hesap vadesiz hesaba bağlı bir kredili mevduat hesabı. Vadesiz mevduat hesabında para olmasa bile nakit çekebilmeyi ve ödemeleri yapmayı sağlayan Avans Hesap ile sadece kullanılan para tutarı ve paranın kullanıldığı gün için faiz ödeniyor. Vadesiz hesapta yeterli para olmadığında kullanılabilen Avans Hesap ile günlük nakit ihtiyaçları kolaylıkla karşılanabiliyor ve fatura ödemeleri gibi ödemeler sorunsuz olarak gerçekleştiriliyor.

Garanti Bankası Avans Hesap başvurusu Garanti Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Avans Hesap başvuru sonucu en geç 5 iş günü içerisinde e-posta adresine gönderiliyor. 444 0 333 numaralı Alo Garanti’yi arayarak da Avans Hesap başvuru sonucunu öğrenmek mümkün. Garanti Bankası Avans Hesap başvurusu onaylandığında, onaylanan limiti kullanmak için Garanti Bankası şubesine nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile giderek ilgili belgeleri imzalamak yeterli oluyor. Garanti Bankası’nda vadesiz mevduat hesabı bulunmayanlar hemen vadesiz mevduat hesabı açtırabiliyorlar. Açılan vadesiz hesaba Avans Hesap bağlanarak hesap kredili mevduat hesabı haline getirilebiliyor.

Garanti Bankası Avans Hesap ile EFT ve havale gibi her türlü bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Hesapta para olmasa bile, limitiniz dahilinde, elektrik, su, telefon vb gibi otomatik fatura ödemeleri ve taksit, kira gibi ödemeler zamanında yapılabiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Avans Hesap Nedir, Başvurusu Nasıl Yapılır”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank 2012 Ödemeli SMS ile Kredi Başvurusu

Günde 2 simit parasına, 1 tost parasına günde 2 Liradan başlayan taksitlerle 5.000 Lira, günde 4 Liradan başlayan taksitlerle 10.000...

Kapat