Finansbank 2012 Ödemeli SMS ile Kredi Başvurusu

Günde 2 simit parasına, 1 tost parasına günde 2 Liradan başlayan taksitlerle 5.000 Lira, günde 4 Liradan başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi kullanmak mümkün. Finansbank İhtiyaç Kredisi’ne SMS ile hemen başvururak hemen kredi kullanılabiliyor. Finansbank’ın sunduğu kredi imkanıyla geri ödemeler 2012’de başlıyor. 3 ay ertelemeli olarak kullanılabilen Finansbak İhtiyaç Kredisi ile 2012’de başlayacak kredi ödemesiyle günde 1 tost parasına ev döşenebiliyor ya da 2 simit parasına ihtiyaçlar karşılanabiliyor.

Finansbank’ın günde 2 TL ya da 4 TL taksitli kredisi ile 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullananlar 5.000 TL kredi için ilk yıl ayda 60 TL, 10.000 TL kredi için ise ayda 120 TL ödüyorlar. Kredi geri ödemeleri her yıl belirli bir oranda artarak sürüyor.

Finansbank’ın 2012’ye ertelemeli kredisine SMS ile başvurmak için 5030’a T.C. kimlik numarası göndermek yeterli oluyor. Ayrıca Finansbank’ın sitesini ziyaret edenler Anında Başvur linkiyle online olarak kredi başvurusu yapabiliyorlar. Kredi başvuruları hemen sonuçlandırılarak kredi kullanıma açılıyor. SMS ile ön başvuruları onaylananlar kimlik belgesi ve gelir belgelerini Finansbank’a ulaştırarak kredi işlemlerini kolayca tamamlıyorlar. Belgelerin tamamlanmasının ardından kredi hemen kullanıma sunuluyor.

Tags : , , ,

2 thoughts on “Finansbank 2012 Ödemeli SMS ile Kredi Başvurusu”

  1. vakıf üniversitesinde öğrenciyim.yaklaşık 5 bin tllik kredi almak istiyorum çalışmıyorum fakat yinede alabilirmiyim. cvp için şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Eylül Kredi Kampanyası Sonbahar Kredisi 2012 Ödemeli ve Masrafsız

ING Bank 2012'ye ertelemeli dosya masrafsız kredi kampanyasını başlattı. Bayramın sona ermesiyle birlikte Eylül ayı kredi kampanyaları çerçevesinde yeni kredi...

Kapat