Denizbank PTT Kart Kredili Hesap Banka Kartı Başvurusu PTT Şubelerinden Yapılıyor

PTT kartlar Denizbank işbirliği ile Visa / MasterCard özelliği kazandı. Tüm alışverişlerde kullanılabilecek olan yeni PTT Denizbank kart ile tüm banka ATM’lerinde bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilecek. PTT ve Denizbank işbirliği ile PTT’den maaş alan emeklilere PTT Denizbank banka kartı verilecek. Daha sonraki aylarda PTT Denibank kredi kartı çıkarılması planlanıyor. Proje kapsamında debit kart niteliğindeki banka kartlar için başvurular başladı.

PTT Denizbank banka kartı ve kredi kartı almak isteyenler PTT şubelerine başvuruda bulunabilecekler. Visa / MasterCard özellikleri taşıyan kart ile dünyanını her yerinde alışveriş yapılabiliyor. PTT ve Denizbank işbirliği ile kredili hesap uygulaması da başlatıldı. PTT Denizbank işbirliği ile tasarlanan yeni kredi kartı Bonus Card’ın tüm özelliklerini taşıyacak. PTT banka kartı almak ve kredili hesap açtırmak isteyenler PTT’nin şubelerinden başvuruda bulunabilecek.

Denizbank PTT Kart tüm alışverişlerde banka kartı olarak kullanılabiliyor. Kredili özellikte tasarlanan Denizbank PTT debit banka kartını almak isteyenler PTT şubelerine başvuru yapabiliyorlar. İşbirliğinin ardından PTT ile Denizbank müşterileri iki şirketin ATM’lerinden ücretsiz yararlanmaya başladı ve PTT ATM’leri tüm bankaların ortak ATM ağına katıldı.

Tags :

10 thoughts on “Denizbank PTT Kart Kredili Hesap Banka Kartı Başvurusu PTT Şubelerinden Yapılıyor”

  1. nasıl yani? biz şimdi PTT mi gidecez bu kartı almak için yoksa denizbanka mı gidecez? böyle kredili bir karta çok ihtiyacım var. aynı anda eğitim krediside alabilirmiyim. Bana bilgi verirseniz sevinirim.

  2. ptt bank kartım var içinde para olmasa bile kredi kartı gibi kullanabilirmiyim

  3. ptt kartmi bir yildan fazladir kullaniyorum yeni halinden cok coook memnunum saygilar

  4. arkadaşlar ptt card deniz bankla anlaşma yaptı. peki şimdi bu kartla internet alış verişi yapılıyor mu bilginiz var mı?

  5. bu kartın herhangi bir yıllık 6 aylık ya da tek seferlik gibi herhangi bir ücreti var mı? varsa ücretler ne kadar bilen var mı acaba ?

  6. ptt kart ile internetten alışveriş yapmak için kredi kartı numarası isteniyor
    ptt kart ile netten alışveriş yapabilirmiyim?

  7. Soruların cevabı yok bendede ptt kart var ama kredi kart için başvurdum onay çıkmadı karta param var internetten nasıl alış veriş yapacam örnek bilet kesecem kredi kart numarası istedi kart üzerindeki numarayı yazdım olmadı

  8. PTT KREDİ KARTI İLE DENİZBANK TAN KREDİ BAŞVURUSU YAPAN ARAKADAŞLARIN KREDİ ONAYI ALAMADIKLARI HATTA BU İŞLEMİN NEDEN DENİZBANKLA YAPILDIĞINI DA ANLAMOŞ DEĞİLİM PTT ZATEN BÜYÜK BİZİ NEDEN UĞRAŞTIRIRLAR ANLAMADIM ZATEN MAAŞLARI PTT DEN ALIYORUZ MAAŞ KARTLARINA BELLİ BİR LİMİT YÜKLENSE DAHA İYİ OLMAZMI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Faizden ve Kurdan Kazandıran TL Euro Dolar Dönüşümlü Vadeli Hesap

'TL'de olsam faizden kazansam, Dolar'a veya Euro'ya geçsem kur artışından kazansam' diyenler için hem faizden, hem de kurdan kazandıran Finansbank...

Kapat