Axess Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para Hediye Ediyor

Axess kredi kartı kullanıcıları verdikleri fatura talimatlarıyla 100 TL’ye varan chip-para kazanıyorlar. Kampanyadan yararlanmak için yeni fatura ödeme talimatı verilmesi gerekiyor. Fatura ödeme talimatları telefon bankacılığı ile, Akbank şubelerinden ya da Akbank internet şubesinden verilebiliyor. 100 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatından yararlanmak için 444 25 25 numaralı Akbank telefon bankacılığını aramak, Akbank Şubelerine uğramak veya Akbank İnternet Şube’sini ziyaret etmek yeterli oluyor. Fatura talimatı ile verilen chip-paraları kazanmak için fatura talimatının verilmesinin ardından Fatura yazıp 3155’e gönderilmesi gerekiyor.

Akbank Axess ile 1 fatura talimatı için 5 TL; 3 fatura talimatı için 25 TL, 5 fatura talimatı için 50 TL ve 8 fatura talimatı için tam 100 TL chip-para kazanılabiliyor. Ödül kazanımı için kampanyanın SMS numarası olan 3155’e Fatura yazarak göndermeyi unutmamak gerek.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül chip-para tutarı Axess karta chip-para olarak yükleniyor. Kampanyaya 3155’e kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabiliyorlar. Akbank Axess kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi Axess web sitesinden alınabiliyor. Axess’in tüm kampanyalarına ulaşmak için Axess’in internet web sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Axess’in Total ile bedava akaryakıt, taksitli nakit avans ve Turkcell Vınn kampanyaları bugünlerde en çok ilgi gören Axess kampanyalarından bazıları.

Tags : , , , , ,

One thought on “Axess Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para Hediye Ediyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Avans Hesap Nedir, Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti Bankası'nın sunduğu Avans Hesap vadesiz hesaba bağlı bir kredili mevduat hesabı. Vadesiz mevduat hesabında para olmasa bile nakit çekebilmeyi...

Kapat