Axess Ek Kart Nedir Limiti Ne Kadar Nasıl Çıkarılır

Axess Ek Kart Nedir? Limiti Ne Kadar? Limiti Kim Belirliyor? Axess Ek Kart, Axess karta bağlı kredi kartına verilen isimdir. Axess kredi kartı sahipleri dilerlerse bu karta bağlı olarak sevdikleri kişilerin adına ek kart çıkartabiliyorlar. Ek kart sahipleri Axess kart sahibinin belirleyeceği tutarda limit ile alışveriş ve harcama yapabiliyorlar. Ek kartın limiti asıl kartın limiti dahilinde asıl kart sahibi tarafından diliediği şekilde belirleniyor.

Axess Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Sevdikleri kişi adına Axess ek kart çıkartmak isteyenler ek kart taleplerini Akbank telefon bankacılığı, Akbank İnternet Şubesi ya da herhangi bir Akbank şubesinden yapabiliyorlar. Akbank telefon bankacılığı numarası 444 2525.

Axess Ek Kart Harcamaları Nasıl Takip Edilir? Ek Kart hesap özeti e-mail ile ücretsiz olarak alınabiliyor. 4425 SMSAjan ile ek kartın harcama hareketleri cep telefonundan anında takip edilebiliyor. Axess ek kartın ekstresi aylık sadece 1 TL hizmet bedeli karşılığında asıl karttan ayrı olarak takip edilebiliyor.

Axess Ek Kart ile Neler Yapılabilir? Axess ek kart sahipleri asıl kart sahipleri gibi alışveriş yapabilir, hizmet alımları için ödeme yapabilir. Harcama yönünden asıl kartla bir farklılığı olmayan Axess ek kartla üye işyerlerinde uygulanan peşin fiyatına taksit ve indirim kampanyalarından faydalanmak mümkün.

Tags : , , , ,

One thought on “Axess Ek Kart Nedir Limiti Ne Kadar Nasıl Çıkarılır”

  1. ek kart çıkartmak istiyorum limitini 100 tl yaptırabilir miyim en az limit nedir
    4.000 tl limiti olan kartımın limitini 100 tl ye düşürebilir miyim en az neye kadar düşürebilirim
    teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank SMS Kredi Başvurusu Finansbank Cep Kredi Kampanyası

Finansbank SMS Kredi başvurusu ile 10.000 TL'ye kadar kredi başvuruları hemen yanıtlanıyor. Finansbank Cep Kredi başvurusu SMS ile yapılıyor. Kredi...

Kapat