Anahtar Teslim Fiyatının % 90’ına Otomobil Kredisi Vakıfbank’ta

Vakıfbank Vip Oto Kredisi ile anahtar satış fiyatının % 90’ına kadar otomobil kredisi kullanılıyor. Vakıfbank’tan otomobil kredisi kullananlar geri ödemelerini ise kendi tercihlerine göre yapıyorlar. Vakıfbank otomobil kredisi geri ödeme seçenekleri arasında aylık eşit taksitli geri ödeme, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli geri ödeme, 3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli geri ödeme, 3 ayda bir eşit taksitli geri ödeme, son taksit balon ödemeli geri ödeme ve değişken taksitli geri ödeme olanakları sunuluyor.

Vakıfbank’ın 0 km arçlar için sunduğu otomobil kredisi 60 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. 0 km araçlarda aracın anahtar teslim fiyatının yüzde 90’ına kadar kredi çekilebiliyor. Kredi faiz oranları ise aylık yüzde 1’den başlıyor.

Hayat sigortası yaptırma zorunluluğunun olmadığı kredi kampanyasında 60 ay vadeli 50.000 TL otomobil kredisi kullananlar aylık 1.188,87 TL taksit ödüyorlar. 100.000 TL tutarında otomobil kredisini 60 ay vade ile kullananların aylık taksit tutarları ise 2.362,65 TL oluyor.

Vakıfbank Otomobil Kredisi kullanmak için kefil şartı aranmıyor. Vakıfbank’tan otomobil kredisi kullanmak isteyenler kefil göstermek zorunda kalmıyorlar. Kredinin tahsis ücreti ise 500 TL’den başlıyor. Vakıfbank Vip Oto Kredisi 60 aya varan vade imkanı, yüzde 1’den başlayan faiz oranları, düşük tahsis ücreti ve aracın anahtar teslim satış fiyatının % 90’ına kadar kredi kullanma olanağıyla bankaların otomobil kredileri arasında dikkat çekiyor.

Tags : , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Anahtar Teslim Fiyatının % 90’ına Otomobil Kredisi Vakıfbank’ta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Axess Fatura Talimatlarına 100 TL Chip Para Hediye Ediyor

Axess kredi kartı kullanıcıları verdikleri fatura talimatlarıyla 100 TL'ye varan chip-para kazanıyorlar. Kampanyadan yararlanmak için yeni fatura ödeme talimatı verilmesi...

Kapat