Alışverişten Anlayan Sarışın 100 TL Puan Vakıfbank World Card’da

Alışverişten anlayan sarışın Vakıfbank Worldcard ile alışveriş yapanlar 100 TL World Puan kazanıyorlar. VakıfBank Worldcard kullanıcıları tek işlemde yaptıkları 100 TL ve üzeri tüm gıda ve akaryakıt harcamalarına100 TL’ye varan Worldpuan kazanıyorlar.

Kampanyadan yararlanmak için peşin olarak yapılan her 100 TL ve üzeri gıda ve akaryakıt alışverişinin ardından KAZAN yazıp boşluk bırakıp kartın son 6 hanesi SMS ile 6635’e göndermek yeterli oluyor. Tüm işyerlerinde geçerli olan kampanya 6 Eylül – 6 Ekim 2011 tarihleri arasında devam ediyor. Worlcard sahiplerinin SMS gönderim işlemini Vakıfbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası ile yapmaları gerekiyor.

Aynı gün içerisinde yapılan sadece tek işlemle kampanyaya katılım mümkün oluyor. Kazanılan puanlar 1 iş günü sonra Worldcard hesaplarına yansıtılıyor. Her Worldcard sahibi kampanya dönemi boyunca 100 TL’ye kadar puan kazanma şansına sahip oluyor. Ek kart ile yapılan işlemlerde, ek kartın son 6 hanesinin SMS ile gönderilmesi kampanyaya katılmak için yeterli oluyor. Kazanılan worldpuanların 17 Ekim tarihine kadar kullanılması gerekiyor.

Vakıfbank Worldcard düzenlediği değişik kampanyalarla puan kazandırmaya devam ediyor. Vakıfbank Worldcard kampanyaları ile NT ve Tepe Home gibi mağazalarda taksitli alışveriş imkanları sunuluyor. Vakıfbank Taraftar Worldcard sahipleri ise gönül verdikleri takımın maçlarına bedava maç bileti kazanıyorlar. Beşiktaş, Trabzonspor ve Galatasaray Taraftar kartları kampanya kapsamında hediye bilet kazandırıyor. Vakıfbank World Card ile bedava tren bileti kazanmak mümkün oluyor.

Tags : , ,

2 thoughts on “Alışverişten Anlayan Sarışın 100 TL Puan Vakıfbank World Card’da”

  1. ben vakıfbank world kartla 100 tl ve üzeri alışveriş yaptım kampanya dahilinde kartın son altı rakamını 6635 e gönderdim böyle bir alışverişiniz bulunmadığına dair mesaj geldi aynı işlemi ikikez tekrarladım sonuç yine aynı bizlerle dalgamı geçiliyor anlayamadım

  2. ben 100 tl kazandım akaryakıt almıştım 2 dk sürmedi 100 tl kazandınız mesajını aldım ama hala inanamıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Anahtar Teslim Fiyatının % 90’ına Otomobil Kredisi Vakıfbank’ta

Vakıfbank Vip Oto Kredisi ile anahtar satış fiyatının % 90'ına kadar otomobil kredisi kullanılıyor. Vakıfbank'tan otomobil kredisi kullananlar geri ödemelerini...

Kapat