Akbank Eylül Ayı Kredi Kampanyası 2012 Ocak Ödemeli

Sonbaharın gelmesiyle mevsimsel kredi kampanyalarına ağırlık veren Akbank Eylül Kredi Kampanyası çerçevesinde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuluyor. Akbank Eylül ayı kampanyası ile kredi kullananlar kredi ödemelerine Ocak 2012 tarihinde başlıyorlar. Akbank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ile düşük faiz oranı ile 20.000 TL’ye kadar kredi kullanılıyor.

Akbank’ın kampanyası ile 24 ay vadeye kadar kredi alınabiliyor. 20.000 TL’ye kadar % 1.23’den başlayan faiz oranları ve 159 TL’den başlayan dosya masrafı ile hemen ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Akbank’ın Eylül ayı kampanyası ile örnek olarak 5.000 TL kredi kullananlar ne kadar taksit ödeyecek diye sorulursa 5.000 TL için taksit tutarları şu şekilde ortaya çıkıyor: 12 ay vadeli 5.000 TL kredi kullananlar ayda 458 TL taksit ödüyorlar. 24 ay olarak 5.000 TL kredi kullananlar ise 251 TL taksit ödemesi yapıyorlar.

Akbank Kredi Kampanyası başvurusu için istenen evraklar ise şunlar: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, son dönem tarihli su, elektrik, doğalgaz, telefon faturası veya ikametgah belgesi, gelir belgesi – maaş bordrosu (Akbank maaş müşterilerinden gelir belgesi talep edilmiyor).

Akbank Sonbahar İhtiyaç Kredisi ile şimdi kredi kullananlar nakit ihtiyaçlarını hemen karşılarken ödemelerine 2012 Ocak ayında başlıyorlar. 3 at ertelemeli Sonbahar – Eylül Kredi kampanyası ile 20.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. 24 ay vadeli kredinin aylık faiz oranları % 1.23’den başlıyor.

Tags : , , , , , , , , ,

One thought on “Akbank Eylül Ayı Kredi Kampanyası 2012 Ocak Ödemeli”

  1. 5.600 gelirim 100.000 borcum var kredi çekmek istiyorum borçlarımı ödeyebilmek için ancak tüm bankalar red veriyor. Borçlandırırken reddetmiyorlardı şimdi reddediyorlar bddk nın son kararlarıyla artık ödeyemez duruma düştüm oysa kredi alabilsem uzun vadede ödeyebileceğim.
    Ben ömrümde ilk kez yorum yapıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kamuya Özel Sarı Panjur Kamu Çalışanlarına Konut Kredisi Vakıfbank Kredileri

Kamu çalışanları için özel kredi imkanları sunan Vakıfbank kamuda çalışan personele özel koşullarla konut kredisi kullandırıyor. Kampanya kapsamında sadece kamu...

Kapat