Ağaoğlu Projeleri 5 Yıl 0 Faiz Kampanyası Türkiye’nin Her Yerinden Başvuru

Tüm Ağaoğlu Projeleri’nde yeni kampanya ile 5 yıl 0 faiz olanağı sunuluyor. Tüm Türkiye’den kampanyaya katılmak için aranılması gereken telefon numarası 444 6 177. ‘Yarırımını yastık altına değil toprak üstüne yap’ sloganıyla gerçekleştirilen kampanya reklamlarında Ali Ağaoğlu’nun kendisi rol alıyor.

Ağaoğlu Projeleri arasında My Towerland, My World Europe, My Home Maslak sikkat çekiyor. Gökyüzündeki Bahçe Ağaoğlu My Towerland düzenlenen bir anket sonucu insanların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak üzere dizayn edildi. Son dönemlerde hızla gelişen ve Türkiye’nin parlayan yıldızı haline gelen yeni finans merkezi Ataşehir’de yükselen Ağaoğlu’nun My World’ten sonra Ataşehir’de gerçekleştirdiği ikinci büyük projesi.

My World Europe, İstanbul’un Avrupa yakasının prestijli projelerinden. Başakşehir-Ayazma’da Atatürk Olimpiyat Stadı yanında yükselen My World Europe, Pool Residence, Arena Residence ve Golf Residence olmak üzere 3 bölümde yer alan 17 blokta toplam 3080 konut ve 20 ikiz villadan oluşuyor.

Ağaoğlu My Home Maslak İstanbul’un finans ve iş merkezi Maslak’ta özel olarak tasarlanmış 3 kulede toplam 786 daireden oluşuyor. Ağaoğlu My Home Maslak projesinde studio dairelerden, 3+1’e ve 4+1’den teras evlere kadar değişik seçenekler sunuluyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “Ağaoğlu Projeleri 5 Yıl 0 Faiz Kampanyası Türkiye’nin Her Yerinden Başvuru”

  1. 60 Ay vade farksiz kampanyaniza dahil olan projelerinizdeki daire ve odeme secenekleri hakkinda detayli bilgilendirme rica ediyorum.

    Saygilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
850 TL Taksitle Hemen Teslim Daireler Academia Apartments Hemen Otur Kampanyası

Academia Apartments 'Hemen Otur Bu Evde' kampanyasıyla 850 TL taksitle daire satın alma fırstı sunuyor. Academia Apartments daire fiyatları fiyatları...

Kapat