850 TL Taksitle Hemen Teslim Daireler Academia Apartments Hemen Otur Kampanyası

Academia Apartments ‘Hemen Otur Bu Evde’ kampanyasıyla 850 TL taksitle daire satın alma fırstı sunuyor. Academia Apartments daire fiyatları fiyatları 127 bin TL’den başlıyor. 7 bin TL peşinatla katılmanın mümkün olduğu kampanyada aylık taksitler 852 TL’den başlıyor. Eylül 2012’de ara ödeme yapılıyor.

Academia Apartments İstanbul’un Neresinde? Academia Apartments İstanbul Avcılar’da inşa edildi. 334 konuttan oluşan projede açık havuz, kafeterya, fitness salonu, sauna, buhar banyoları, çocuklar için oyun alanları ve basketbol sahaları, teknik servis, açık ve kapalı otoparklar ile 24 saat güvenlik hizmeti var. Academia Apartments konum olarak havaalanına, sahil bölgesine ve metrobüse çok yakın.

Academia Apartments Daire Büyüklükleri Nedir? Metrekareye Göre Daire Satış Fiyatları Ne Kadar? Projede yer alan 57-75-80 metrekarelik 1 + 1 dairelerin fiyatları 127 bin TL’den,
99 – 102 metrekarelik 2 + 1 dairelerin fiyatları ise 208 bin TL’den başlıyor.

Academia Apartments Daireleri Bitmiş mi? Konut Teslimi Ne Zaman Yapılıyor? Academia Apartments projesinde daire teslimatları hemen yapılıyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “850 TL Taksitle Hemen Teslim Daireler Academia Apartments Hemen Otur Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Süper Kredi Yapı Kredi’den Günde 6 TL’ye 6.000 TL Bireysel Yaz 4411’e Gönder

Yapı Kredi Süper Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? Süper Kredi Başvuru SMS Numarası Ne? Yapı Kredi günde 6 TL ile 6.000...

Kapat