Ziraat Bankası Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme 12 Ay Vade ile

Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme olanağı ile kredi kartıyla yapılan peşin harcamalar 12 aya varan vade seçenekleri ile taksitlendirilebiliyor. Ziraat Bankası kredi kartı sahipleri taksit imkanı olmayan işyerlerinde yapılan harcamaları taksitlendirme şansına sahip oluyorlar. Ziraat Bankası’nın sunduğu Sonradan Taksitlendirme imkanından yararlanmak için Ziraat Müşteri İletişim Merkezi numarası olan 444 00 00 aramak ya da Ziraat Görüntülü İşlem Merkezleri aracılığıyla başvuruda bulunmak yeterli oluyor.

Aylık % 1.79 faiz oranıyla gerçekleştirilen Sonradan Taksitlendirme işlemi Zirat Bankası tarafından belirlenen üye işyerlerinden yapılan peşin harcamalara sonradan taksitlendirme olanağı sunuyor. Sonradan taksitlendirme ile en az 100 TL, en fazla 10.000 TL’lik işlemler için yapılabiliyor.

500 TL’lik bir kredi kartı harcamasını 12 ay taksitlendirenler aylık 47,71 TL taksit ödüyorlar. 500 TL’yi 6 ay için taksitlendirenlerin aylık yapacakları taksit ödemesi ise 89,71 TL oluyor. Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme ile 2 ile 12 ay arasında vade ile taksit yapılabiliyor. Taksitlerin geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamıyor. Şirket Kredi Kartları, KOBİ kartlar ve Ziraat Genç Kredi Kartları sonradan taksitlendirme kapsamında değerlendirilmiyor. Sonradan taksitlendirilen işlemin iptali aynı gün içinde yapılabiliyor. Sonradan taksitlendirilmiş harcama işleminin farklı günlerde Görüntülü İşlem Merkezi ve Telefon Bankacılığı kanalları ile erken kapatılması mümkün oluyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Ziraat Bankası Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme 12 Ay Vade ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Günde 6 TL’ye 6.000 TL Kredi Yapı Kredi Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası günde 6 Liraya 6.000 Lira Bayram Kredisi veriyor. Ramazan Bayramı'na özel Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası ile 36...

Kapat