Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2011 Ramazan Bayramı Kredisi

Ziraat Bayram Kredisi kampanyası geleneksel olarak 2011 yılı Ramazan Bayramı’nda da düzenlenidi. 2011 Ramazan Bayramı Kredisi kampanyasında sunulan esnek ödeme seçenekleriyle geri ödemelerde rahatlık sağlanıyor.

Ziraat Bankası Ramazan Kredisi Başvurusu Ne Zamana Kadar Yapılabiliyor?

Ziraat Bankası 2011 Yılı Ramazan Bayramı Kredisi başvurusu Ağustos ayı boyunca yapılabliyor. Bayram Kredisi için son başvuru tarihi ise 9 Eylül.

Ziraat Bayram Kredisi Kullanım Koşulları – Kimler Bayram Kredisi’ne Başvuru Yapabiliyor?

Ziraat Bankası’ndan sunulan bayrama özel tüketici kredisi kampanyasından yararlanmak için Ziraat Bankası müşterisi olmak gerekiyor. Ziraat Bankası Kredi Kartı sahipleri, İnternet Bankacılığı müşterileri, en az iki adet Otomatik / Düzenli Ödeme Talimatı vermiş olanlar, Ziraat Bankası’ndaKMH veya Maaş Avans Hesabı bulunanlar Bayram Kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Kredi başvurusu ypmak için sözkonusu bankacılık ürünlerinden en az birine sahip olmak gerekiyor.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi Vadeleri ve Faiz Oranları Ne Kadar?

Ziraat Bankası Bayram Kredisi koşullarını öğrenmek için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmek yeterli oluyor. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi 1 – 24 ay vadede % 1.55, 25 – 36 ay vadede 1.59 fazi oranıyla kullanılabiliyor. Ziraat Bankası ayrıca Masrafsız Tüketici Kredisi seçenekleri sunuyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2011 Ramazan Bayramı Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
60 Ay Vadeli 30.000 TL Bayram Kredisi İş Bankası’nda

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası kapsamında 30.000 TL limitli kredi kullandırıyor. İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi ile 2011 yılı...

Kapat