Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı Axess Harcama Sözü Verenlere Aidatsız Kart

Harcama sözü veren Axess sahipleri kart ücreti ödemiyorlar. Axess, Fish ya da Carrefour Axess kartları için geçerli olan kampanyadan faydalanmak için kart sahibinin 6 ay boyunca harcama sözü vermesi gerekiyor.

Kullandıkları kredi kartı için yıllık kart ücreti ödemek istemeyen Axess kredi kartı kullanıcılarına artık kart ücreti yok. 6 aylık harcama sözü veren Axess sahiplerinin kart ücreti Axess’ten hediye. Ücretsiz kart tarifesini seçen ve Axess kartla harcama özü verenler kart ücreti ödemiyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyenler Akbank Telefon Bankacılığı numarasını arayarak ya da “TARİFE” yazıp 3155’e yollayarak harcama sözlerini veriyorlar ve tarifeden yararlanmaya başlıyorlar. Kampanya kapsamında, 6 ay boyunca kredi kartlarıyla harcama sözü verenlerden kayıt olunan kartın ve karta bağlı ek kartların bir yıllık kart ücreti alınmıyor.

Kampanyaya katılan Axess, Fish ya da Carrefour Axess kartının ve asıl karta bağlı ek kartların yapacağı tüm alışveriş işlemleri, otomatik fatura ödeme talimatı ile fatura ödemeleri ve fon talimatları Aylık harcama sözü kampanyası kapsamında değerlendiriliyor. Kartın son ödeme tarihindeki asgari ödeme tutarının altında ödeme yapılması ve / veya toplam limitin aylık harcama sözünü gerçekleştirmeye yetmemesi durumunda kampanya ücreti bir sonraki ay ekstresine yansıtılıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı Axess Harcama Sözü Verenlere Aidatsız Kart”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Cepte Cüzdan – Kredi Kartı Banka Kartı ile Cepten Ödeme Özelliği

Cep-T Cüzdan özelliğiyle Turkcell T-20 Maxiphone ile kredi kartı ya da banka kartı üzerinden cepten ödeme imkanı sunuluyor. Cep telefonunu...

Kapat