Yapı Kredi World Card Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Yapı Kredi Bankası World Card sahipleri 18 ay vade ve üzeri işlemlerde % 1.49 faiz oranıyla taksitli nakit avans çekebiliyorlar. Yapı Kredi Bankası World Kart’ın yeni kampanyası ile düşük faiz oranları ve uzun vadelerle nakit avans kullanılabiliyor. Ucuz maliyetli olan nakit avans kampanyasından yararlananlar her ay düşük taksit ödemesi yapıyorlar. Örneğin 1000 TL nakit avans kullanan bir World Card sahibi 24 ay taksit süresini tercih etmesi durumunda ayda sadece 52 TL taksit ödemesi yapıyor.

World Card’dan taksitli nakit avans kullanımı ATM’lerden ya da Yapı Kredi Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Ayrıca cep telefonları aracılığıyla nakit avans kullanmak isteyenler SMS ile nakit avans kullanabiliyorlar. SMS yoluyla nakit avans kullanmak için TNA yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numarasını yazıp 4454’e göndermek yeterli oluyor. World Card nakit avans SMS numarası tüm cep telefonu operatörleri için aynı. Turkcell, Vodafone ve Avea aboneleri 4454 nolu SMS nakit avans servisi numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyorlar. World Card ile 18 ay üzerinde vadelerde nakit avans kullananlar aylık % 1.49 faiz oranından yararlanıyorlar. Nakit avans çekim ücreti kredi kartı ekstresine yansıtılıyor.

World Card’dan nakit avans kullananların avans tutarları, aylık faiz miktarları, aylık nakit avans geri ödeme taksitleri World Card ekstresinde ayrıntılı olarak görülebiliyor. Nakit avans işlemleriyle ilgili her türlü detaya şubelerden, ATM’lerden, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, Telefon Bankacılığıyla ulaşılabiliyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “Yapı Kredi World Card Taksitli Nakit Avans Kampanyası”

  1. nakit avans talebimi atm ve sms ile yaptım ama hala bir cevap gelmedi. acil olmasa zaten baş vurmazdım. bankanızda ortak dolar hesabım da var. yani yurt dışında çalışınca bankanıza yatıyor maaşım. nakit avansım neden bu kadar gecikti. ilgilenirseniz memnun olurum saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi World Card SMS ile Kart Başvurusu – Cepten Kredi Kartına Başvurma

Türkiye'nin en bonkör kredi kartı World Kart'a başvuru cep telefonundan yapılabiliyor. Yapı Kredi Bankası World Card başvurusu yapmak için SMS...

Kapat