Yapı Kredi World Card SMS ile Kart Başvurusu – Cepten Kredi Kartına Başvurma

Türkiye’nin en bonkör kredi kartı World Kart’a başvuru cep telefonundan yapılabiliyor. Yapı Kredi Bankası World Card başvurusu yapmak için SMS ile kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Yapı Kredi Bankası’na SMS yoluyla yapılan kredi kartı başvuruları en kısa zamanda değerlendirilerek kart başvuru sonucu bildiriliyor. World Card’a başvuru yaparak World Card sahibi olmak için WORLD yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numarasını yazarak 4421 numaralı SMS ile World Card başvuru servisine kısa mesaj olarak göndermek gerekiyor.

World Card başvurusunu SMS ile cep telefonu aracığıyla yapmak isteyenlerin kullanması gereken 4421 numaralı kredi kartı başvuru kanalı tüm cep telefonu operatörleri için geçerli. Kredi kartı sahibi olmak için World Card’a başvuruda bulunmak isteyenler hangi şirkete abone olurlarsa olsunlar aynı numaraya, yani 4421’e mesaj göndererek kart başvurusu yapabiliyorlar. Bu numaraya başvuru yapmak için Turkcell, Avea ya da Vodafone abonesi olmanın herhangi bir farklılığı bulunmuyor. Hangi cep telefonu şirketine abone olunursa olunsun WORLD yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını yazarak 4421’e kısa mesaj göndermek World Card başvurusu için yeterli oluyor.

18 yıldır en çok yerde, en çok kişiye, en çok kazandıran tek kart olan World Card ile yaygın World Üye İşyeri ağında World Puan ve taksit imkanlarından yararlanılıyor. World Card sahipleri kendilerine özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip oluyorlar.

Tags : , , , ,

2 thoughts on “Yapı Kredi World Card SMS ile Kart Başvurusu – Cepten Kredi Kartına Başvurma”

  1. memnun degilim ismim cuma uzun bankanız taksitim biterse hemen (iptal edeceğim) KARTIMI ULAŞIM ZOR YAPIKREDİ BANKASINA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Western Union Yurtdışı Para Gönderme Alma

Güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde uluslararası para transferi imkanı sağlayan Western Union ile 7.500 Dolar veya eşdeğer Euro’ya kadar...

Kapat