Yapı Kredi Ramazan Bayramı Kredisi 2011 Bayram Kredileri

Günde 6 TL’ye 6.000 TL Ramazan Bayramı Kredisi Yapı Kredi Bankası’ndan. Bayrama Özel düzenlenen Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 36 Ay vadeli Bayram Kredisi kullanmak mümkün oluyor. Yapı Kredi Bankası Bayram Kredisi ile 6.000 TL kredi kullananlar 36 ay vade ile günde 6 TL taksit ödeyerek kolayca kredi geri ödemesi yapabiliyorlar. Aylık % 0.86 faiz oranı ve 539 TL masraf ile 6.000 TL kredi kullananlar ayda 180 TL kredi taksidi ödüyorlar.

Bayramda % 0.59’dan başlayan faiz oranlarıyla, % 50’ye varan dosya masrafı indirimiyle Bireysel İhtiyaç Kredisi seçenekleri sunuluyor. Dileyenler Yapı Kredi’nin faizsiz peşin komisyonlu veya masrafsız kredi seçeneklerinden de faydalanmak mümkün.

Yapı Kredi Bankası Bireysel Krediler başvurusu için Yapı Kredi İnternet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. İnternet üzerinden kredi başvurusu Kredi Şimdi butonuna tıklayarak hemen yapılabiliyor. Yapı Kredi Bankası kredisine SMS yoluyla başvurmak da mümkün. SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirini” yazıp 4411’e göndermek yeterli oluyor. En yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek Yapı Kredi Bankası kredilerine başvuru yapılabiliyor. Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nın 444 0 444 numaralı kanalı ile de kredi başvurusunda bulunmak mümkün.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Ramazan Bayramı Kredisi 2011 Bayram Kredileri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı, Para Transferi, Şifre İşlemleri

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı hizmeti ile banka hesabına ve banka kartına bağlı olarak her türlü hesap işlemleri, para transferleri, yatırım...

Kapat