Yapı Kredi Maaş Müşterilerine ve Kamu Çalışanlarına Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası 2011 Ramazan Bayramı Kredisi ile günde sadece 6 TL’ye, 6.000 TL’lik Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanma fırsatı sunuyor. İndirimli faiz oranıyla sunulan Bayram Kredisi Yapı Kredi maaş müşterilerine ve kamu çalışanlarına özel olarak sunuluyor. Bayramda tüm ihtiyaçları kolayca karşılamak için sunulan kredi aylık % 0.85 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Yapı Kredi Bankası’ndan 6.000 TL Bayram Kredisi kullananlar ayda 180 TL kredi taksidi ile 36 ay vadeli olarak kredi geri ödemesi yapıyorlar.

Bayramda ise % 0.58’den başlayan faiz oranlarıyla, % 50’ye varan dosya masrafı indirimiyle Bireysel İhtiyaç Kredisi seçenekleri sunuluyor. Dileyenler faizsiz peşin komisyonlu veya masrafsız kredi seçeneklerinden de yararlanmak mümkün.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi başvusu internet üzerinden, SMS ile, Telefon Bankacılığı ile ya da Yapı Kredi Bankası şubelerini ziyaret ederek yapılabiliyor. İnternet web sitesinden başvurumak için Kredi Şimdi butonunun linkine tıklamak yeterli oluyor. SMS ile başvurularda boşluk bırakılarak kredi türü, TC Kimlik Numarası ve aylık net geliri yazıp 4411’e göndermek yeterli oluyor. Yapı Kredi Bankası’nın Telefon Bankacılığı yoluyla kredi başvurusu yapmak için 444 0 444 numaralı telefonu aramak gerekiyor. Bunun yanısıra herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret ederek kredi başvurusu yapılabiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Maaş Müşterilerine ve Kamu Çalışanlarına Bayram Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Ramazan Bayramı Kredisi 2011 Bayram Kredileri

Günde 6 TL’ye 6.000 TL Ramazan Bayramı Kredisi Yapı Kredi Bankası'ndan. Bayrama Özel düzenlenen Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 36...

Kapat