World Card Opet Kampanyası ile 50 TL Akaryakıt Bedava

Worldcard ve Opet işbirliğiyle gerçekleştirilen 50 TL Ücretsiz Akaryakıt kampanyası devam ediyor. Worldcard ile Opet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 kere 100 TL ve üzerinde akaryakıt alışverişi yapan Worldcard sahipleri daha sonra yeniden 50 TL ve üzerindeki tutarlarda akaryakıt aldıklarında 50 TL bedava akaryakıt kazanıyorlar. Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarından sadece bir tanesi kampanyaya dahil ediliyor.

Kampanya 5 Ağustos ile 8 Eylül tarihleri arasında devam ediyor. Kampanyada 50 TL bedava akaryakıt kazabilmek için 9 – 18 Eylül tarihleri arasında World üyesi OPET istasyonlarından bir kere daha minimum 50 TL akaryakıt alımı yapmak gerekiyor. Bu alışveriş yapıldığında kazanılacak olan 50 TL indirim 28 Eylül tarihine kadar World kartlara yansıtılacak.

World Kart Opet Akaryakıt Kampanyası’na katılmak isteyen WorldCard sahipleri OPET yazarak bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 rakamını 3160’a göndermek yeterli oluyor. Vakıfbank World Card sahipleri ise aynı işlemi yaparak 6635’e sms göndererek kampanyaya katılıyorlar. Kampanyaya katılmak için son sms gönderme tarihi 8 Eylül.

Kampanyadan Yapı Kredi Bankası World Kart’ın yanısıra, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Bonus Kartları da yararlanabiliyorlar.

Tags : , ,

2 thoughts on “World Card Opet Kampanyası ile 50 TL Akaryakıt Bedava”

  1. cep telefonuna 50 TL puan yüklenmiştir diye mesaj geliyor mu? Bilgisi olan var mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bonus Shell Kampanyası 40 TL Akaryakıt 5 TL 10 TL 15 TL

Bonus ile Shell’de yapılacak akaryakıt harcamalarında 40 TL akaryakıt kazanılıyor. Bonus Kart ile Shell istasyonlarına gelip 100 TL ve üzeri...

Kapat