Taksitli Nakit Avans 12 Ay Vade – Ziraat Bankası Avans Faiz Oranı

Ziraat Bankası 12 ay taksitle nakit avans kullanma imkanı sağlıyor. Aylık % 1.5 faiz oranıyla kullandırılan 12 ay taksitli nakit avans ile tüm ihtiyaçları hemen karşılamak için nakit sağlamak mümkün oluyor. Acil nakit ihtiyacı duyanlar ve kredi başvuru prosedürü ile uğraşmak istemeyenler için iyi bir fırsat sunan Ziraat Bankası taksitli nakit avans ile düşük maliyetli para çekmek mümkün oluyor.

Ziraat Bankası 12 ay vadeli nakit avans çekim işlemleri Ziraat Bankası ATM’leri, Ziraat Bankası İnternet Şubesi, Ziraat Bankası Görüntülü İşlem Merkezleri, Ziraat Bankası Müşteri iletişim Merkezi telefonunu arayarak ve tüm Ziraat Bankası şubelerinden yapılabiliyor.

Ziraat Bankası nakit avans kullanımı kart taşıyıcısının işlemi yaptığı andaki kullanılabilir nakit çekim limiti dahilinde gerçekleştiriliyor. Taksitli nakit çekim işlemi ile çekilen nakit tutar kredi kartına tanımlı nakit çekim limitinden düşülüyor. Ziraat Bankası ATM’sinden taksitli nakit avans çekim işlemlerinde işlem tutarı ATM günlük para çekme limiti ile sınırlı oluyor.

Ziraat Bankası nakit avans kullanımlarında çekilen tutar üzerinden % 3 nakit çekme ücreti uygulanıyor. Taksitli nakit avans aylık geri ödemeleri kredi kartı borçları arasında ekstreden izlenebiliyor. Taksit tutarlarına ait anapara tutarları ile taksite uygulanan faiz, vergi ve fon tutarları kredi kartı hesap özetine ayrıntılı olarak yansıtılıyor.

Örnek olarak 12 ay vade ile 1.000 TL taksitli nakit avans kullananlar aylık 93,40 TL taksit ödüyorlar. 1.000 TL nakit avansı 10 ay vade ile çekenler ise ayda 110,16 TL geri ödeme yapıyorlar.

Tags : , , , , ,

4 thoughts on “Taksitli Nakit Avans 12 Ay Vade – Ziraat Bankası Avans Faiz Oranı”

  1. kredi kartımın limitini yükseltmek istiyorum yetersiz 1500 tl yapmanızı arz ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
SMS ile Kredi Finasbank’la Aynı Gün 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Finansbank'ta SMS kredi başvuruları aynı gün sonuçlandırılarak aynı gün içinde kullanılabiliyor. % .69'dan başlayan faizlerle sunulan kredinin geri ödemeleri 3...

Kapat