SMS ile Kredi Finasbank’la Aynı Gün 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Finansbank’ta SMS kredi başvuruları aynı gün sonuçlandırılarak aynı gün içinde kullanılabiliyor. % .69’dan başlayan faizlerle sunulan kredinin geri ödemeleri 3 ay sonra başlıyor.

SMS ile başvurularda herhangi prosedürle uğraşmak gerekmiyor. Finansbank’ın SMS kredi başvuru numarası olan 5030’a TC kimlik numarasını göndermek yeterli oluyor. Bu şekilde cep telefonu aracılığıyla gerçekleşen ön başvuru çok kısa zaman içinde değerlendirilerek kredi cevabı cep telefonuna iletiliyor.

Ön başvuruda olumlu sonuç alan kredi kullanıcıları hemen istedikleri bir Finansbank şubesine giderek başvurularını tamamlıyorlar ve aynı gün içinde kredilerini kullanabiliyorlar. Başvurunun tamamlanması için gerekli olan belgeler ise sadece kimlik belges ve gelir belgesi.

Finansbank kredilerine anında başvuru yapmak için Finansbank’ın internet sitesini kullanmak da mümkün. Sitede yer alan Anında Başvur buton linkine tıklayarak anında kredi başvurusu yapılabiliyor. Ön başvuru onaylandığında kimlik belgesi ve gelir belgesiyle Finansbank şubesine giderek başvuru süreci hemen tamamlanıp anında kredi kullanılabiliyor.

Finansbank’ın kredileri başvuru sürecinin kolaylığı yanısıra düşük faiz oranları, uzun vadeler ve erteleme imkanlarıyla dikkat çekiyor.

Tags : , , , ,

2 thoughts on “SMS ile Kredi Finasbank’la Aynı Gün 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
60 Ay Vade 30.000 TL Bayram Kredisi İş Bankası Kampanyası

İş Bankası % 0.57'den başlayan faiz oranlarıyla 60 Ay Vadeli 30.000 TL'ye kadar Ramazan Bayramı Kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Maksimum...

Kapat