Nissan Juke Dizel’de KDV’nin Yarısı Micra ve Düz Vites’te % 0 Faiz Kampanyası

Şehrin Haylazı Nissan Juke dizel modelinde KDV’nin yarısını ödüyor. Nissan’ın yeni başlattığı kampanya kapsamında Micra ve düz vites Juke modelinde yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor. Kampanya ile Juke dizel modelinde KDV’nin yarısı Nissan tarafından karşılanıyor.

Nissan Juke için gerçekleştirilen kampanyada düz vites Juke modeli için 10 bin TL kredi kullananlara 12 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor. Nissan Juke dizel modelinde ise kampanya süresince KDV’nin yarısı Nissan tarafından ödeniyor. Nissan Micra modelini satın almayı tercih edenler için ise 14 bin liralık kredi kullananlara 14 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanını sunuluyor.

Spor bir otomobil ile bir SUV’un en çekici yönlerini biraraya getiren Nissan Juke iç tasarımıyla sıkıcılık duygusunu ortadan kaldırıyor. Sportif görünüme sahip Nissan Juke sıradışı orta konsolü ve yüksek sürüş pozisyonuyla dikkatleri üzerinde topluyor. Nissan Juke’un dış tasarımında ise kompakt ve sportif crossover yapısı dikkat çekiyor. Eşsiz bir gövde tasarımına sahip Nissan Juke coupe silueti ile sportif ve enerjik bir görünüm sergiliyor. Yüksek dozda enerji aşılamak ve şehrin altını üstüne getirmek için tasarlanan Şehrin Haylazı Nissan Juke uygun ödeme koşullarıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Nissan Juke Dizel’de KDV’nin Yarısı Micra ve Düz Vites’te % 0 Faiz Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Ramazan Paketleri Ramazanda Tam Destek Garanti’den

Garanti Ramazan Paketleri ile sunulan 5.000 TL ve 10.000 TL tutarlı ihtiyaç kredileri ile kredi arayanlara tam destek Garanti Bankası'ndan...

Kapat