Maximum Kart Tatil Harcamaları 2 Ay Ertelemeli 2 – 12 Taksit

İş Bankası Maximum Kart ve Ziraat Bankası Maximum Kart sahipleri tatil ve tur şirketlerinden yapacakları rezervasyonlarda ödemeye 2 ay sonra başlıyorlar. Maximum Kart ile anlaşmalı seyahat acentelerinden yapılacak 300 TL ve üzerindeki 2 – 12 taksitli tatil alımlarında 2 ay erteleme Maximum Kart’tan.

Maximiles kart sahiplerinin de yararlanabilecekleri kampanyada alışverişin hesap ekstresine yansıma tarihi kredi kartı hesap kesim tarihine göre değişiyor. 2 ay ertelemeli tatil harcaması kampanyasına dahil olan işyerleri arasında Türkiye’nin en büyük ve güvenilir tur ve seyahat acenteleri bulunuyor. Maximum Kart 2 Ay Ertelemeli Tatil kampanyasına katılan turizm şirketleri şunlar: Anı Tur, Bamtur, Book In Turkey, Cafe Tur, Ets Tur, Gezi Sitesi, Hey Travel, Jolly Tours, Kaya Turizm, Lady Travel, Mng Turizm, Odeon, Pronto Tur, Setur, Seyahat Turizm, Sueno, Tatil com, Tatil Sepeti, Touristica, Trek Turizm, Tur On9, Valstur, Vip Turizm.

Anı Tur ve Maximum Kart işbirliğiyle Anı Tur’dan yapılacak tatil alışverişlerinde Maximum Kart sahiplerine % 30’a varan indirimler sağlanıyor. Kredi kartına tatil alımlarında indirim isteyenler için cazip fırsatlar sunan Anı Tur 6 veya 12 taksitli işlemlerde ve yurtiçi otel rezervasyonlarında kampanyaya dahil tesislerde % 30’a varan indirimler uyguluyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Maximum Kart Tatil Harcamaları 2 Ay Ertelemeli 2 – 12 Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ucuz Gidiş Dönüş Uçak Bileti Yurtdışı Frankfurt Londra Amsterdam İtalya

Ucuz yurtdışı uçak bileti arayanlar pekçok saygın Havayolu şirketinin uçuş kampanyalarıyla ekonomik olarak yurtdışına uçma şansı yakalıyorlar. Gidiş - dönüş...

Kapat