Maximum Kart Market Alışverişlerinde 50 TL Maxi Puan Hediye

İş Bankası Maximum Kart sahipleri ve Ziraat Bankası Maximum Kart sahipleri anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları alışverişlerde 50 TL’ye varan Maxi Puan kazanıyorlar. 100 TL ve üzeri ikinci peşin market alışverişinde 5 TL, üçüncü peşin alışverişinde toplam 10 TL, dördüncü peşin alışverişinde toplam 20 TL, beşinci peşin alışverişinde toplam 50 TL Maxi Puan hediye kazanılıyor.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin ilgili SMS numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Kampanya Maximum özellikli POS cihazları aracılığıyla gerçekleştirilen peşin alışveriş işlemlerinde geçerli oluyor.

Kampanya kapsamında kazanılan Maxi Puan’lar kampanya bitiminden itibaren 5 iş günü içerisinde kartlara yükleniyor ve kullanıma açılıyor. Maximum Kart’ın market alışverişlerine yönelik Maxi Puan kampanyasına elektronik, beyaz eşya, tekstil alışverişleri dahil edilmiyor. Yapılan alışverişlerin kampanya kapsamına girmesi için farklı günlerde yapılması gerekiyor. Aynı gün yapılacak harcamalardan bir tanesi kampanyaya dahil ediliyor. Kampanya kapsamındaki alışverişlerin peşin olarak yapılması gerekiyor. Taksitli alışverişler ve Maxi Puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.

Birden fazla Maximum Kart’a sahip olanlar sadece 1 kere kampanyaya katılabiliyorlar. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL Maxi Puan kazanılabiliyor.

50 TL Bedava Maxi Puan Kampanyasına dahil olan işyerleri, alışveriş merkezleri ve marketler ise şunlar: Adese, Akuğur, Carrefour, Carrefour Express, DiaSa, Kipa, Makromarket, Metro Cash & Carry, Migros, Özdilek Market, Pehlivanoğlu Market, Real Hipermarketleri, Şok Marketleri, Tansaş, Uyum Gıda, Yonca.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Maximum Kart Market Alışverişlerinde 50 TL Maxi Puan Hediye”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maximum Kart Tatil Harcamaları 2 Ay Ertelemeli 2 – 12 Taksit

İş Bankası Maximum Kart ve Ziraat Bankası Maximum Kart sahipleri tatil ve tur şirketlerinden yapacakları rezervasyonlarda ödemeye 2 ay sonra...

Kapat