İş Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2011 Bayram Kredileri

İş Bankası Ramazan Bayramı Kredisi ile 2011 yılında da ucuz, düşük faizli ve ekonomik kredi kullanma fırsatı sunuluyor. İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi kampanyalarından biri olan İş Bankası 2011 Bayram Kredisi kampanyası ile 10 ay vadeye kadar kredi çekilebiliyor. Aylık yüzde 0.58 faiz oranı olan kredi düşük faiz oranı ile dikkat çekiyor. İş Bankası Rmazan Bayramı Kredisi ile 5.000 TL kredi kullanabiliyor. İş Bankası Bayram Kredisi başvurusu 29 Ağustos 2011 tarihine kadar yapılabiliyor.

İş Bankası Bayram Kredisi kampanyasından tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emekliler yararlanabiliyor. Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi İş Bankası müşterileri Ramazan Bayramı Kredisi’nden masraf ya da faiz indirimi ile yararlanabiliyor.

Bu yıl kampanya dönemi içinde İş Bankası İhtiyaç Kredisi (Nakit Ödemeli Tüketici Kredisi) ürünü ile 1-60 ay arasında istenilen vadede ihtiyaç kredisi kullandırmaya devam ediyor. 30.000 TL limite kadar ve 60 aya varan vadelerle kullanılabilen kredinin aylık faiz oranı ise yüzde 1.25 olarak uygulanıyor.

İş Bankası Bayram Kredisi başvurusu İş Bankası şubelerinden, SMS ile, Bankamatiklerden, İş Bankası İnternet Şube’sinden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan ve İş Bankası Telefon Şubesi’nden yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , , ,

3 thoughts on “İş Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2011 Bayram Kredileri”

  1. bu nasıl bayram kredisi boyle yıllık yüzde 21 yuh artık

  2. on ay ödemeli 5000tl bayram kıredisi istiyorum (20 yıllık müşterinizim)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyası TEB’den Kasımda Ödemeli

TEB Ramazan Bayramı Kredi Kampanyasını erken başlattı. 'İki Bayram Arası Ödeme Olmaz' düşüncesiyle yola çıkan TEB Şeker Bayramı Kredisi ödemelerini...

Kapat