İş Bankası Kredi Kartı Teslim Süresi Şifre Ne Zaman Gelir

İş Bankası kredi kartım çıktı. Hangi yollarla teslim alabilirim? İş Bankası kredi kartı basıldıktan sonra kredi başvurusu sırasında bildirilen ev ya da işyeri adresine gönderiliyor. Kredi kartlarını İş Bankası Şubelerinden teslim almak isteyenlerin kartları 10 gün içinde şubelerine gönderiliyor. Ev ya da iş adreslerine kart teslimi isteyen kart sahiplerinin kartları dağıtım firmasınca gerçekleştiriliyor.

İş Bankası Kredi kartının teslim süresi nedir? Kredi kartı teslimi en kısa süre içinde yapılıyor. 28 gün içinde sahibine ulaştırılamayan kredi kartları dağıtım firmasınca kart müşterisinin İş Bankası şubesine teslim edliyor.

İş Bankası kredi kartım gelmedi. Kartım nerede, kartımı nereden alabilirim? 28 günlük süre içinde kredi kartları ev ve işyeri adreslerine ulaştırılıp kendilerine teslim edilmeyen kart sahipleri kartlarını kredi kartı işlemini yaptıkalrı şubeden alabiliyorlar.

Kredi kartı kimlere teslim edliyor? Adresinde bulunmadığı için yenilenen kredi kartı sahibine ulaştırılamaz ise ne olur? Adresinde sahibine ulaştırılamayan kredi kartları bildirilen diğer adrese yönderiliyor. Kredi kartı teslimi dağıtım kurye firması tarafından kart sahibine ya da eş, anne, baba, kardeş veya 18 yaşından büyük çocuklarına kimlik dökümü alınarak imza karşılığı teslim ediliyor. İşyeri adreslerine kredi kartı tesliminde ise kart sahibinin eş, anne, baba, kardeş veya 18 yaşından büyük çocuklarına, özel sekreterlerine veya bağlı olduğu müdür veya amirilerine de teslim edilebiliyor. Kredi kartınız 28 işgünü içerisinde size ulaştırılamaz ise dağıtım firmasınca şubenize teslim edilmektedir.

İş Bankası kredi kartı şifresi hangi yolla ve ne zaman ulaştırıyor? İş Bankası kredi kartı şifresi karttan ayrı olarak PTT aracılığı ile adresinize gönderiliyor. Son kullanma tarihinin dolması nedeniyle yenilenen kredi kartları için eski şifre geçerli oluyor ve yeni bir şifre gönderilmiyor.

Kredi kartı şifrem gelmedi. Ne yapmalıyım? Kredi kartına ait geçici şifre İş Bankası telefon şubesini arayarak ya da İş Bankası şubesine başvurarak öğrenilebiliyor.

Tags : , , ,

2 thoughts on “İş Bankası Kredi Kartı Teslim Süresi Şifre Ne Zaman Gelir”

  1. ben noterden eşime her türlü bankacılık işlemleri şifre alma kart alma vb. işlemler için vekalet verdiğim nhalde gönderdiğiniz kuryenin bilgisizliğinden kartım eşime teslim edilmedi. beni mağdur ettiniz. kendim yurt dışındayım. bana bu saatten sonra kartı göndermeninizin artık hiç faydası yok. iş bankasının bu konuya çözüm bulmasını istiyorum.

  2. 1 haftadır kuryeden adrese bı gelmedı lanet olası kredı kartı ya ne sorumsuz bı banka bu ya tam ucubeler yaa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Yüksek Faizli Mevduat Hesapları TL Euro Dolar İçin Faiz Oranları

Finansbank TL, Dolar ve Euro için yüksek getirili vadeli mevduat hesabı imkanları sunuyor. Finansbank'ta vadeli mevduat hesabı açtıranlar Türk Lirası...

Kapat