ING Bank Ramazan’a Özel Mini Kredi ve İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank Ramazan’a özel olarak sunduğu yeni kredi kampanyalarıyla kredi arayanların nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik olanaklar sunmaya devam devam ediyor. 2011 yılı kredi kampanyası ING Bank Mini Kredi ile 5 bin TL’ye kadar nakit kredi kullanmak mümkün oluyor. Kredi 250 TL sabit masraf ve 12 ay vadede yüzde 0.39 faiz oranı ile kullanılabiliyor. Düşük faiz oranıyla dikkat çeken kredi gerek Ramazan ayı gerekse Ramazan Bayramı ihtiyaçları için dizayn edilmiş.

ING Bank’ın yeni kredilerinden ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası ile 100.000 TL’ye kadar kredi çekme fırsatı sunuluyor. İpotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler gayrimenkul teminatı göstererek 100 bin TL’ye kadar krediyi 60 ay vadeli alabiliyorlar. Kredinin faiz oranı yüzde 1.19 ve 500 TL sabit masraf uygulanıyor.

ING Bank’ın Kredi Butik kampanyaları devam ediyor. Kredi Butik Small, Kredi Butik Medium, Kredi Butik Large ve Kredi Butik Ekstra Large paketlerinden birini tercih edenler 60 ay vadeyle 5.000 TL, 20.000 TL, 30.000 TL ve 50.000 TL’ye kadar düşük faizli kredi kullanabiliyorlar. Dileyenler % 1.39’dan başlayan faiz oranlarıyla 100.000 TL’ye kadar masrafsı kredi alabiliyorlar. Masrafsız kredi kullananlar kredi geri ödemelerini 3 ay ertemele imkanından yararlanıyorlar.

Tags : , , ,

0 thoughts on “ING Bank Ramazan’a Özel Mini Kredi ve İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
2011 Yılı Ramazan Kredisi Banka İhtiyaç Kredileri Kampanyaları

2011 yılında Ramazan'a özel ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleniyor. Bankaların devam eden ihtiyaç kredisi kampanyalarının yanısıra bankalar Ramazan ayına özel kredi...

Kapat