Günde 6 TL’ye 6.000 TL Kredi Yapı Kredi Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası günde 6 Liraya 6.000 Lira Bayram Kredisi veriyor. Ramazan Bayramı’na özel Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası ile 36 Ay vadeli kredi kullanılabiliyor. Yapı Kredi Bankası Şeker Bayramı Kredisi ile 6.000 TL kredi kullananlar 36 ay vade ile günde 6 TL ödüyorlar. Yapı Kredi Bankası’nın Ramazan ayı boyunca kullanılabilecek kredi kampanyasında aylık faiz oranı % 0.86. Kredi kampanyası kapsamında 539 TL masraf ile 6.000 TL kredi kullananlar ayda 180 TL ödüyorlar.

Yapı Kredi Bankası bayramda tüm müşterilerini Yapı Kredi’ye bekliyor. Yapı Kredi Bankası % 0.59′dan başlayan faiz oranlarıyla, % 50’ye varan dosya masrafı indirimiyle kredi seçenekleri sunuyor. Yapı Kredi Bankası’nın faizsiz peşin komisyonlu veya masrafsız kredi seçenekleri de kredi kullanıcılarını bekliyor.

Yapı Kredi Bankası kredi başvuruları internetten, SMS yoluyla, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ile ya da Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek yapılabliyor. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası’nın web sitesindeki Kredi Şimdi butonuna tıklamak yeterli oluyor. SMS aracılığıyla Yapı Kredi Bankası kredilerine başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TC Kimlik Numarası (boşluk) Aylık Net Geliri” yazıp kısa mesaj olarak 4411′e göndermek gerekiyor. Yapı Kredi Bankası şubelerine bizzat giderek de Yapı Kredi Bankası kredilerine başvuru yapılabiliyor. Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nın 444 0 444 numaralı telefonunu arayarak Yapı Kredi Bankası’nın kredilerine başvuru yapmak da mümkün.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Günde 6 TL’ye 6.000 TL Kredi Yapı Kredi Bayram Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Bayram Kredisi 2011 Şeker Bayramı Kredisi Kampanyası

Akbank 2011 Şeker Bayramı kredi kampanyası ile 3ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanılıyor. Şimdi Akbank'tan Ramazan'da kredi kullananlar Ramazan Bayramı'nı nakitsiz...

Kapat