Garanti Ramazan Paketleri Ramazanda Tam Destek Garanti’den

Garanti Ramazan Paketleri ile sunulan 5.000 TL ve 10.000 TL tutarlı ihtiyaç kredileri ile kredi arayanlara tam destek Garanti Bankası’ndan geliyor. Garanti’nin Ramazan’a özel sunduğu Mini Paket ve Mega Paket kredi kampanyalarıyla 60 aya varan vadelerde kredi kullanmak mümkün oluyor.

Garanti Mini Paket Tam Destek Kredisi aylık % 0.39 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Garanti Mini Paket ile 5.000 TL Tam Destek İhtiyaç Kredisi sunuluyor. Garanti Mega Paket Kredisi ise aylık 200 TL’den başlayan taksitlerle sunuluyor. Garanti Bankası Tam Destek Mega Paket Kredisi ile 10.000 TL kredi kullanmak mümkün. Garanti Mega Paket Kredisi ile 10.000 TL kullananlar ilk yıl ayda 200 TL kredi taksidi ödüyorlar. Takip eden yıllarda ise ödenecek tutar her yıl belirli bir miktarda arttırılıyor. 200TL ile başlayan taksitli 10.000 TL Mega Paket Kredisi’nde taksit tutarı 13. taksitten itibaren her yıl % 16 artıyor.

Garanti Bankası’ndan 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Kredi vadeleri 60 aya kadar uzuyor, dileyenler dosya masrafsız kredi paketlerinden yararlanabiliyorlar.

Garanti Bankası Tam Destek kredilerini kullananlar krediyi almadan önce danışmanlık hizmeti alabiliyorlar. Kredi bitiminde ise Tam Destek Kredisi kullananlara yeni kredi alma ve eski kredi müşterilerine uygulanan indirim imkanlarından yararlanma olanakları sunuluyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Garanti Ramazan Paketleri Ramazanda Tam Destek Garanti’den”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Dolar ve Euro’ya % 4 TL’ye % 10.50 Faiz Finansbank e-mevduat ile

Finansbank İnternet Şubesi ya da Finansbank Cep Şubesi'nden vadeli mevduat hesabı açanlar yüksek faiz oranlarından yararlanıyorlar. Yüksek faiz oranları sadece...

Kapat