Finansbank Yüksek Faizli Mevduat Hesapları TL Euro Dolar İçin Faiz Oranları

Finansbank TL, Dolar ve Euro için yüksek getirili vadeli mevduat hesabı imkanları sunuyor. Finansbank’ta vadeli mevduat hesabı açtıranlar Türk Lirası için % 10.50, Euro ve Dolar için % 4’e varan oranlarda yüksek faiz oranlarından yararlanıyorlar. Finansbank’ın yüksek faizli vadeli mevduat faizlerinden yararlanmak için Finansbank’ın Bireysel İnternet Şubesi müşterisi olmak yeterli oluyor. Finansbank’ın yüksek faizli mevduat ürünlerinden faydalanmanın bir başka yolu ise Finansbank Cep Şubesi’ne uğramak.

Türk Lirası’nda 365 gün ve üzerindeki vadelerde yıllık % 10.50 faiz getirisinden yararlanmak mümkün. TL vadeli mevduat hesaplarında 181 – 364 gün arası vadelerde % 9.75, 92 – 180 gün arası vadelerde % 9.50 olarak uygulanıyor. 32 – 921 gün arasındaki vadelerde ise uygulanan faiz oranı % 9.25.

Euro ve Dolar vadeli mevduat hesaplarında uygulanan yıllık faiz oranları ise şöyle: 32 – 91 gün arası vadelerde yıllık % 3.50, 92 – 180 gün arası vadelerde yıllık % 3.75, 181 – 364 gün vadelerde ve 365 gün ve üzeri vadelerde yıllık % 4.00.

Finansbank Mobil Bankacılık, Cep Şubesi, WAP Şubesi ve iPhone’a özel uygulamalarla müşterilerine hizmet etmeyi sürdürüyor. Finansbank Mobil Bankacılık’ta ücretsiz havale ve EFT avantajları sunuluyor. Finansbank Cep Şubesi ile bankacılık işlemlerini cep telefonundan daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmak mümkün. Finansbank Cep Şubesi cep telefonuna kolayca yükleniyor. Finansbank Cep Şubesi farklı telefon marka ve modelleri için optimize edildi. Cep Şubesini destekleyen modeller arasında olan telefonlar şunlar: Bazı ASUSTeK, BlackBerry, Hewlett-Packard, Nokia, Samsung, SonyEricsson modelleri.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Finansbank Yüksek Faizli Mevduat Hesapları TL Euro Dolar İçin Faiz Oranları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bonus ile Shell Akaryakıt Kampanyası 40 TL Bonus Kazandırıyor

Shell'e gelenler şenleniyor. 100 TL ve üzeri akaryakıt alımına 5 TL Bonus kazandıran Shell Akaryakıt Kampanyası Bonus Card işbirliğiyle gerçekleştiriliyor....

Kapat