Finansbank Petrol Ofisi 40 TL İndirim Kampanyası

Finansbank ve Petrol Ofisi işbirliğiyle düzenlenen akaryakıt kampanyası kapsamında 40 TL indirim kazanılıyor. Finansbank Card Finans ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 3 akaryakıt alışverişi 40 TL bedava akaryakıt kazandırıyor. 30 Eylül’e kadar 3 akaryakıt alışverişinin yapılmasının ardından 1 – 10 Ekim arasında yapılacak en az 40 TL’lik akaryakıt alışverişinde 40 TL indirim uygulanacak.

Finansbank Petrol Ofisi 40 TL İndirimli Akaryakıt Kampanyasına Nasıl Katılınıyor?

Kampanyaya katılmak için 19 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında Finansbank kredi kartlarıyla anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde üç 100 TL ve üzerinde alışveriş yapmak gerekiyor. Akaryakıt alışverişlerinin kampanyaya dahl olması için Finansbank Pos’ları kullanılarak alışveriş yapılmalı. Bu alışverişlerden sonra 1-10 Ekim tarihleri arasında yapılacak minimum 40 TL’lik ilk akaryakıt alımında 40 TL indirim veriliyor.

Finansbank Petro Ofisi kampanyasının SMS numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılım işlemi tmamlanmış oluyor. Bunun için Finansbank’ın PO kampanyası numarası olan 2273’e SMS atmak gerekiyor. Atılan SMS’de “PO” yazıp, boşluk bırakarak Card Finans kredi kartının son 6 hanesini yazmak yeterli oluyor. Kısa mesaj kampanya SMS numarası olan 2273’e gönderiliyor. Bir Finansbank Card Finans müşterisi birden fazla kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnız 1 kartı ile 1 kez faydalanabiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Finansbank Petrol Ofisi 40 TL İndirim Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi World Card Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Yapı Kredi Bankası World Card sahipleri 18 ay vade ve üzeri işlemlerde % 1.49 faiz oranıyla taksitli nakit avans çekebiliyorlar....

Kapat