Finansbank Bayrama Özel Kredi 2011 Ramazan Bayramı Kredisi

Finansbank 2011 Ramazan Bayramı Kredisi kampanyasıyla günde 2 TL’ye 5.000 TL günde 4 TL’ye 10.000 TL bayram kredisi kullanmak mümkün. Finansbank Bayram Kredisi başvurusu yapmak için cep telefonundan kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Finansbank’ın kısa mesaj kredi başvuru numarası olan 5030’a T.C. kimlik numarasını yazarak gönderenler kredi ön başvurusunu yapmış oluyorlar. Finansbank Bayram Kredisi ile 60 ay vadeli kredi kullanılabiliyor. Tüm ihtiyaçlar için hemen kullanılabilen kredi uzun vade seçenekleri ve düşük faiz oranlarıyla dikkat çekiyor.

Finansbank Şeker Bayramı’na Özel Kredi kampanyasına SMS yoluyla yapılan başvuruların cevabı hemen cep telefonuna geliyor. Finansbank kredi başvuruları cep telefonunun yanısıra internet sitesinden Anında başvur linkine tıklayarak ya da Finansbank şubelerini ziyaret ederek yapılabiliyor.

Finansbank 60 ay vadeli olarak 5.000 TL ihtiyaç kredi kullanılması dururmunda ilk sene günde sadece 2 TL’ye denk gelen aylık kredi taksidi ödeniyor. 10.000 TL kredi kullanılması durumunda ise ilk yıl geri ödemeler günde 4 TL’ye denk gelen aylık kredi taksit tutarıyla yapılıyor. 60 ay vadeli kredilerin daha sonraki yıllarda ödeme tutarı aylık bazda her yıl artıyor. Aylık taksit artışı 5.000 TL kredi için her yıl 45 TL, 10.000 TL için aylık 90 TL oluyor.

Finansbank’tan ön başvurularına olumlu cevap alanlar Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı) ve Gelir Belgesi ile Finansbank şubelerine gelerek kredi başvurularını tamamlayarak kolayca kredilerini kullanıyorlar.

Tags : , , ,

3 thoughts on “Finansbank Bayrama Özel Kredi 2011 Ramazan Bayramı Kredisi”

  1. bu kanpanyada neden diğer şartlar yok!… mesela bir yıl sonra taksitler kaç liraya çıkacak. ve toplamda kaç lira ödenecek neden bu bilgileri göremiyorum ben…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Şeker Bayramı Kredisi Masrafsız Kefilsiz Bayram Kredileri

Denizbank 2011 yılı Şeker Bayramı Kredisi kapsamında kefilsiz ve masrafsız kredi kullanma olanağı sunuyor. Dosya masrafsz olarak kullanılan ve kefil...

Kapat