E-Mail’e Kredi Ekstresi Akbank Kredi Özetleri Günlük, Haftalık, Aylık

Akbank’ta Mevduat ya da Kredi Hesabı açtıranlar diledikleri takdirde hesap hareketlerinin ve ekstrelerinin e-postalarına ya da faks numaralarına gönderilmesini talep edebiliyorlar. Akbank müşterileri hesap hareketlerini kolaylıkla takip edebiliyorlar. Akbank’ta hesabı olanlar ekstrelerini posta, e-mail ya da faks aracılığıyla alabiliyorlar.

Akbank Ekstreleri Hangi Yollarla ve Hangi Sıklıkla Gönderiliyor?

Akbank’taki hesap hareketleri ve ekstreler günlük, haftalık ya da aylık olarak istenilen e-mail adresine ve / veya faks numarasına gönderiliyor. İsteyen Akbank müşterileri ise ekstrelerini posta yoluyla aylık olarak alabiliyorlar. Akbank’ta Ticari Kredi sahibi olanlar ise kurye aracılığıyla 3 ayda bir ekstre almayı talep edebiliyorlar.

E-Mail, Faks, Posta ya da Kurye Aracığıyla Ekstre Almak İçin Başvuru Nereye Yapılıyor?

Akbank extre talepleri için Akbank Şubeleri, Kurumsal İnternet Şubesi ve 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ne başvurmak yeterli oluyor. Talep yapanlar yarattıkları farklı rumuzlarla ekstrelerinin takibini kolaylaştırıyorlar.

Farklı gönderim adreslerine istenilen hesap hareketleri için ekstre gönderilmesi için talimat verilebiliyor. Şubeye gitmeden ekstre talepleri güncellenebiliyor veya iptal edilebiliyor. Ekstre talepleri Akbank Kurumsal İnternet Şubesi’nden takip edilebiliyor. Hesaplara ait hareketleri geçmişe yönelik olarak Akbank Çağrı Merkezi’nden talep etmek mümkün oluyor. Bilgiler tercihe göre faks numarasına ya da e-mail adresine gönderiliyor.

Tags : , , ,

8 thoughts on “E-Mail’e Kredi Ekstresi Akbank Kredi Özetleri Günlük, Haftalık, Aylık”

  1. akbank kredi kartımızın bu hesaba gelmesini istiyorum

  2. Bankanizdan aldigim, WINGS BLACK VISA kartimi kaybettim. Lutfen iptal ediniz.

  3. akbank neo hesabımın tüm hesap hareketlerimi bana bildirilmesini rica ediyorum @postamın dışında cep numarama gönderilmesini mümkünse iyi çalışmalar

  4. ben leila khomeriki sizim bankadan ihtiach kredishi chikardim chok teshekkyr ediorum. hrer ay odeme zaman da odedim. 2012 30.10 antalyada akbank operatora syledim ben mayss 2013 okada dubai a gidyorum o nichin xaaziran okada nekada odemeni gerekyor. chynki istemem kredi geciken olsa. operator bayan hesapladi ve bana dedi 2100 tl odeyn ve xaziran okada 28 haziran her ay odeme olagak ve 28 haziran 2013 tekrar bashligaksinis. 1 havta onge benim gem telefonda sms geldi …sn.mysterrimiz geciken kredi odemenizle ilgili size ulasilamamistir .lytfen bizi 02626870436 nolu telefondan arayniz. ben shyanda dubaidaem ariorum byrdam urashalamyor… lutfen bulun o operatora ve ve benim sorum ichin gelirken avukata velebilerem chynki sorum sizim operator ben geciken kredi istemem. ben haziranda bashlyordum odeme. lytfen bana yakin zamanda gevap verin ben kendim de avukat.

  5. lütfen eksremin gönderilmesini istiyorum 2 kez oldu bir türlü gelmiyor bu adrese

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Neo Kart Başvurusu, Avantajları, Chip Para Kazanımı

Alışverişlerde ve bankacılık işlemlerinde Chip Para kazandıran Akbank Neo Kart başvurusu Akbank Şubeleri, Akbank Bireysel İnternet Şubesi ve 444 25...

Kapat