Dumankaya Ramazan Kampanyası % 12 indirim Vade Farksız 40 Ay Taksit

Dumankaya İnşaat Ramazan ayına özel vade farksız 40 aya varan sabit taksit ve % 12 indirim imkanı sunan 11 Ayın Kampanyası’nı başlattı.

Dumankaya’nın İkon, Flex Kurtköy, Dumankaya Modern Vadi ve Adres Panorama konut projelerinde geçerli olan kampanyada peşin ödemelerde ya da konut kredisi kullanımında %12 indirim imkânı sağlanıyor. Konut kredisi dışında sunulan bir diğer ödeme seçeneği olan Dumankaya Finansman Sistemi ile ödeme yapmayı tercih edenler ise Dumankaya İkon ve Adres Panorama’da 24 ay, Flex Kurtköy ve Modern Vadi projelerinde de 40 aya kadar sıfır faiz ile konut sahibi olma şansını yakalıyorlar. Adres Panorama’da peşinatı 2012’de ara ödeme olarak yapma imkanı sunuluyor.

Dumankaya İnşaat’ın kampanyası kapsamında Dumankaya İkon projesinden daire alanlar dilerlerse sadece peşinatı ödeyerek taksitleri kiracının ödemesini sağlayabiliyorlar. Konut teslimine kadar ödeme yapmayan ve sadece peşinat ödeyenlerin teslim tarihinden sonraki taksitleri kiracıları tarafından ödeniyor. Kampanya kapsamında dileyen konut alıcıları ise peşinat ödemesini daire teslimine erteleyerek, hemen daire taksitlerini ödemeye başlayabiliyorlar.

Dumankaya Flex projesinde fiyatlar 93.000 TL’den başlıyor ve proje kapsamında 376 adet home ofis bulunuyor. Fiyatları 72.000 TL’den başlayan Dumankaya Adres Panorama projesinde ise 10 katlı 3 blokta toplam 245 adet konut bulunuyor. Esenyurt Bahçeşehir’de inşa edilen Modern Vadi projesinde fiyatlar 99.000 TL’den başlıyor. Proje 1494 daireden ve geniş bir ticari alandan oluşuyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Dumankaya Ramazan Kampanyası % 12 indirim Vade Farksız 40 Ay Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank’tan Ramazana Özel İhtiyaç Kredisi 5.000 10.000 Lira

Günde 1 pide parasına ev döşenir mi? Günde 1 güllaç parasına düğün yapılır mı? Finansbank Ramazana Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası...

Kapat