Dolar ve Euro’ya % 4 TL’ye % 10.50 Faiz Finansbank e-mevduat ile

Finansbank İnternet Şubesi ya da Finansbank Cep Şubesi’nden vadeli mevduat hesabı açanlar yüksek faiz oranlarından yararlanıyorlar. Yüksek faiz oranları sadece TL mevduatlar için değil Euro ve Dolar para birimleriyle açılan mevduat hesapları için de geçerli.

Finansbank e-mevduat ile TL hesabı açanlar 365 gün ve üzeri vadelerde % 10.50 faiz kazanıyorlar. 32 – 91 gün arası vadelerde sözkonusu faiz oranı % 9.25, 92 – 364 gün arası vadelerde ise % 10 yıllık faiz kazanmak mümkün oluyor.

Döviz cinsi hesap açanlar ise Euro ve Dolar hesapları için 32 – 91 gün arası vadelerde yıllık % 3.75 faiz oranından yararlanıyorlar. Yine Euro ve Dolar para cinsleri için 92 gün ve üzerindeki vadelerde ise uygulanan e-mevduat faiz oranı ise yıllık % 4.00.

Hesap açma için herhangi bir alt sınır yokken üst sınır 500.000 TL, Euro ya da Dolar olarak uygulanıyor. Finansbank vadeli mevduat faiz oranlarında sağladığı yüksek getiri ile tasarruf sahiplerinin tercihleri arasında ön plana çıkıyor.

Finansbank e-mevduat imkanından yararlanmak için Finansbank İnternet Şubesi’ni ziyaret ederek Fnansbank İnternet Şubesi müşterisi olmak ya da Finansbank Cep Şubesi programını Finansbank web sitesinden indirmek yeterli oluyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Dolar ve Euro’ya % 4 TL’ye % 10.50 Faiz Finansbank e-mevduat ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bonus Migros Kampanyası Market Alışverişine 75 TL Bonus

Migros, Tansaş, 5M, Macrocenter ve Sanal Market’ten Bonus Card'la yapılan 4 adet 75 TL ve üzeri market alışverişi 75 TL...

Kapat