Denizbank Bayram Kredisi 2011 Ramazan Bayramı Cebimde Kredi

Denizbank Bayram Kredisi ile 2011 Ramazan Bayramı için kredi imkanları Deniz’de. 2011 Ramazan Bayramı Kredisi için SMS ile başvuru yapanlar Cebimde Kredi ile hemen kredi kullanma imkanı sunuyor. Evraksız ve kefilsiz olarak kullanılan Cebimde Kredi ile cep telefonundan KREDİM yazarak boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numarası” yazıp 3280’e SMS mesajı göndermek yeterli oluyor. Denizbank Cebimde Kredi 36 ay vadeyle alınabiliyor.

Denizbank Cebimde Kredi ile evraksız, kefilsiz 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Kredi başvuru cevabı 5 dakika çinde SMS mesajıyla cep telefonuna iletiliyor. Kredi başvurusu olumlu sonuçlanırsa kredi limiti ve vadesi cep telefonuna sms mesajı olarak gönderiliyor.

Cep telefonuyla yapılan ön başvurunun onaylanmasından sonra krediyi hemen kullanmak için yapılamsı gereken tek şey nüfus cüzdanı ve son döneme ait fatura ya da yerleşim belgesi ile en yakın Denizbank Şubesi’ni ziyaret etmek yeterli oluyor.

Denizbank Cebimde Kredi ile Ramazan’da da Bayram ihtiyaçları için 36 ay vade ile kredi kullanılabiliyor. Formalitesiz olarak sadece cep telelefonu ile yapılabilen Cebimde Kredi Bayram Kredisi ile 15.000 TL’ye kadar kredi kullanarak bayramda nakit sorunu yaşamamak mümkün.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Bayram Kredisi 2011 Ramazan Bayramı Cebimde Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
2012 Model Fiat’lar Dosya Masrafsız Kredi Benzinli Fiyatına Dizel Kampanyası

Fiat'ın 2012 modelleri ile tanışmak için Fiat Show Room'larına uğramak yeterli oluyor. Dosya Masrafsız kredi imkanının sunulduğu 2012 Model Fiat...

Kapat