Cepte Cüzdan – Kredi Kartı Banka Kartı ile Cepten Ödeme Özelliği

Cep-T Cüzdan özelliğiyle Turkcell T-20 Maxiphone ile kredi kartı ya da banka kartı üzerinden cepten ödeme imkanı sunuluyor. Cep telefonunu kredi kartı ya da banka kartına dönüştüren Turkcell T-20 Mobile pekçok özelliğinin yanısıra bankacılık işlemlerini yapma özelliği taşıyor.

Turkcell T-20 Maxiphone ile Facebook ya da Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Aynı ekran üzerinde Facebook ya da Twitter’a aynı anda bağlanmak mümkün oluyor. Turkcell T-20 Maxiphone sadece internete bağlantı özelliği taşımıyor. Android markette 100 binden fazla bedava uygulamaya ulaşmak mümkün.

Turkcell T-20 cep telefonuna taahhütlü olarak 24 ay Turkcell tarifelerinden birini seçerek sahip olunabiliyor. Ayda 19.90 TL ödeyerek pekçok özelliği birarada yaşayıp mükemmel bir internet deneyimi yaşanabiliyor. Turkcell T-20 Maxiphone alanlar ilk 3 ay 250 MB internet bağlantısını ücretsiz olarak kullanıyorlar.

Turkcell T20 Maxiphone alanlar Android 2.3.3 İşletim Sistemine sahip, 3,5 inç Hassas Dokunmatik Ekranlı, Dijital Pusulası olan mükemmel bir telefona sahip oluyorlar. TV’ye Kablosuz Bağlantı, Rehber Plus hizmeti ile Facebook ve Twiiter gibi internet hesaplarına sorunsuz erişim olanağı, Wi-Fi Hotspot, 4 GB Hafıza Kartı, 5 MP Kamera T-20 Maxiphone’un diğer özellikler ve üstünlükler arasında yer alıyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Cepte Cüzdan – Kredi Kartı Banka Kartı ile Cepten Ödeme Özelliği”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
World Card Opet Kampanyası ile 50 TL Akaryakıt Bedava

Worldcard ve Opet işbirliğiyle gerçekleştirilen 50 TL Ücretsiz Akaryakıt kampanyası devam ediyor. Worldcard ile Opet istasyonlarından farklı günlerde ve tek...

Kapat